Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan legyek jó pasi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek jó pasi a lányok szemében?

Figyelt kérdés
2013. febr. 3. 20:45
 1/5 anonim ***** válasza:
63%
pénz & sárm
2013. febr. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és hogy legyek helyes?
2013. febr. 3. 20:51
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Add önmagad, és legyél ápolt, férfias!
2013. febr. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

ugyanazt tudom mondani, mint az előttem lévő, csak részletesebben.

az ápoltság, az nagyon fontos, senkinek sem jön be a zsíros haj, a testszag, a piszkos körmök. meg az is jó, ha használsz valami szájápoló terméket (főleg télen), mondjuk szőlőzsírt, de csak otthon használd, mert a haverjaid kiröhögnek :P a haj is sokat beleszámít nálunk az összképbe.

aztán, a kisugárzás szintén fontos. ebbe beletartozik a személyiséged, az önbizalmad, a testtartásod, és az öltözködésed. találd meg a stílusod, legyél laza, de ne bunkó, mert nem igaz, hogy a f*szkalapokra buknak a lányok! öltözködésre figyelj oda, nem kell divatbolondnak lenni, de tényleg nagyon sokat tud számítani, hogy egy mérettel kisebb vagy nagyobb pólót veszel fel...

amitől meg tudunk bolondulni, (én legalábbis így vagyok vele), az az, hogy milyen egy pasinak az illata. dezodor, parfüm, aftershave, nem tudom, mit használnak, de *-* :D

júj, és amit kerülj el, az a tipikus páva kinézet, az nagyon undorító manapság :/ tudod, agyon zselézett haj, XXL-es póló, térdig letolt gatya... na, az nagyon nem szexi.

ja, és nem tudom, hány éves vagy, hogy borotválkozol-e már, de ha igen, akkor elmondom, hogy nagyon sokféle borostát lehet csinálni, és teljesen átformálhatja az arcod. kérdés, hogy jó, vagy rossz irányba :D szóval kísérletezz, nem kell mindig csupaszra borotválkozni, hiszen van, akinek jobban áll, ha van rajta arcszőrzet!

huh, most írtam egy regényt :D szóval ennyi lenne, remélem, segítettem.

2013. márc. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nagyon fontos hogy ápolt legyél.


Találj ki magadnak egy érdekes karaktert. Lehetsz humorherold, süssd el a legtöbb lehetőséget hogy megnevettesd. De aztán ne ilyen kis csóri elmondós vicc legyen... Szituációs vicc legyen az! Ha nevet akkor mondd: Szép a mosolyod... Szeretem ha nevetsz


Persze lehetsz szinte már már bunkó paraszt de előre mondom nem minden csaj fogja szeretni...


Legyen stílusod! Ne hasig kivágott pólókba járkálj mert az szánalmas. A hajadra is figyelj. Lehet csak föl zselézve de sztem jobb ha oldalra és fel.

Ha kócosra csinálod a hajad persze csak amig stílusos azis jó lehet.


Remèlem segítettem ;)

2013. aug. 30. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!