Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A kevés keresetű pasik szoktak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kevés keresetű pasik szoktak csajozni és lesz-e vajon barátnőjük vagy egyedül halnak meg? Szerintetek mennyi havi bevétel alatt számít egy pasi lúzernek és taszítònak a nők szemében?

Figyelt kérdés
2012. aug. 15. 18:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert szerinted azoknak a 18 éves pasiknak mennyi a bevételük , akik 4 csajjal az oldalukon vedelnek a diszkókban? És nem az anyucitól kunyerált pénzecskére gondolok bevétel alatt.
2012. aug. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én 230 ezret keresek,átlagos vagyok még sincs csajom, erről ennyit! Pénz kevés esetben fontos
2012. aug. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
te nő vagy?
2012. aug. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
egy normális kapcsolatban nem számít, ki mennyit keres. az a nő/férfi lúzer, aki azért tart egy embert taszítónak, mert keveset keres o.o attól, hogy nem keresel olyan sokat, még nyugodtan csajozhatsz.:) 22L
2012. aug. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A legtöbb csaj nem a pénzre hajt hanem hogy jól nézz ki, lehetőleg öltözz normálisan ( általában ez márkás ruhát jelent) és eleinte randikon tudjatok valamit csinálni beülni valahova mozi stb. Szóval eleinte nem a pénz a lényeg bár ha nincs az általában probléma. De a válaszom annyi hogy nem a pénz hiánytól lesz valaki lúzer, de a pénz "szépít". És aki azt mondja nem az hazudik.
2012. aug. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
230 ezret?? Annyit a magyarok kb 80% a nem keres. Akkor miertvnincs csajod?
2012. aug. 15. 19:39
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem a pénztől függ h lesz e csajod vagy, hogy lúzer vagy menő vagy.

Példa:

Nekem nincs sok munkám úgyhogy a fizetésem se sok, nem tudom megmondani hogy mennyi mert nagyon változó. Amúgy nincs barátnőm.


Egyik haverom néha dolgozik csak amikor van valami alkalmi munka, tehát neki még kevesebb pénze van mint nekem. Neki van barátnője és mindig is volt.


Egy másik haverom nem dolgozik még de ő gazdag családból származik, tehát mindig van pénze.

Neki nincs barátnője.

2012. aug. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!