Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Discoban, koncerten, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mani--89 kérdése:

Discoban, koncerten, vagy bármilyen szórakozóhelyen, hogy szólítsak le egy lányt? Ill. mit mondjak, hogyan tartsak fenn párbeszédet?

Figyelt kérdés
Mostanság valahogy nem megy...bátornak bátor vagyok,csak sokszor úgy érzem nem tudok kellőképpen dinamikus beszélgetést csinálni...praktikus kérdésekre lennék kíváncsi.
2013. febr. 3. 23:09
 1/6 anonim válasza:

Teljesen mindegy, hogy mit és miről beszélsz. A lényeg, hogy átjöjjön, bízol magadban és tetszik neked a lány. Minden más mellékes. Ha bátor vagy, és oda mersz menni lányokhoz, az már egy pozitív kezdet. Kérdezgesd, beszéljen magáról, ezt mindenki szereti, ebből látja, hogy érdekesnek találod. Plusz így nyugadtan csöndben maradhatsz. Ez elég szokatlan fiúktól, általában a motoros/autós/sport stb. hőstetteikkel akarnak hódítani.

Ez baromi unalmas, max. annyiban köt le, hogy tudjuk, a srác érdeklődik irántunk.

Ha több bátorságot mutatsz, mint ami van, azt a lányok hamar megérzik, de semmi baj, van akinek a félénkebb típus jön be, és ilyen esetben azért ne a plázavadmacskákkal próbálkozz.

Hirtelen ennyi jutott az eszembe. Ha van még valami, kérdezz bátran.

2013. febr. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommented,és élek a lehetőséggel: azt Írtad,hogy a lányok megérzik,ha bátrabbnak mutatom magam,mint amúgy.../bár bátorságommal nincs baj/ de mégis,hogyan és miből jön ez le a lányok számára?
2013. febr. 4. 00:37
 3/6 anonim válasza:

Bocs, nem mindennap vagyok itt. Hú, nehezeket kérdezel. Igazából a női megérzés tényleg létezik; sokkal jobban olvassuk a metakommunikációs jeleket, mert nagyobb szükségünk van rá, ennyi. Azaz sokkal hamarabb észreveszi egy nő, ha valamiben nem vagy őszinte, mint egy férfi. Ez persze nem mindenkire igaz, csak nagy átlagokban. Nem tudom, Te hány éves vagy, egy tinilánynál nem annyira élesek még a szenzorok. Persze ők sem hülyék, azaz ők is leveszik, hogy valami nem stimmel, csak nem tudatosan. De miért akarsz olyan tulajdonságokkal ékeskedni, ami neked nincs? Hidd el, hosszú távon nem érdemes és nagyon fárasztó.

Nem tudom, mennyiben voltam a segítségedre, ha van van még kérdésed, tedd fel bátran:)

2013. febr. 6. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Bocsánat, nem akartam sértő lenni az "olyan tulajdonságokkal ékeskedni, ami neked nincs" mondattal. Írtad, hogy a bátorsággal nincs baj, ezt félreértettem, elnézést! Talán ha konkrét esetelt/problémát írnál le, jobban tudnám, miről okoskodom:)
2013. febr. 6. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen,sikerült megsértened,köszi szépen,igazán jól esett :p :p :p csak viccelek :)

Konkrét példa: szóval leszólítok egy lányt,eltelik 5-10 perc (ami ilyenkor csak úgy elsuhan:) ) és amikor már túl vagyok az ilyen alap kérdéseken: kivel jöttél le szórakozni?,sűrün jársz ide? suli? blablabla...na szóval ezek után sokszor van az mostanság,hogy állunk egymással szemben mosolygunk,pillázzuk egymást...de leblokkolok,kizökkenek és hülyeségeket beszélek! Szóval szeretném a beszélgetést irányítani ill.folyton valami új témába kezdeni,de sokszor valahogy nem jön...lehet több kérdést kéne a tarsolyomban tartanom....

A kérdésedre 23 éves vagyok,Te?

2013. febr. 6. 21:36
 6/6 anonim ***** válasza:

Az alap témák után folytathatod hogy merre szokott még járni, milyen bulikba pl., milyen zenéket hallgat, fesztiválokra/koncertekre megy-e, stb.


Eközben persze te is mesélj magadról, akár történeteket amik ezekről eszedbe jutottak.

2013. febr. 8. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!