Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megérzed ha valakinek tetszel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megérzed ha valakinek tetszel?

Figyelt kérdés
...csak ültök egymás mellett és mintha a test elöbb érezné mint a tudat, és biztos vagy benne hogy ő is ezt érzi... előfordult már veletek is "kérdőjel"

2013. febr. 4. 09:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, többször is. De néha akkor is éreztem, ha nekem tetszett valaki, úgyhogy félrevezetnek néha az ösztönök :)
2013. febr. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
olyan jó érzés :)
2013. febr. 4. 09:49
 3/14 anonim ***** válasza:
72%
Én nem. Mondjuk lehet, hogy azért, mert még senkinek sem tetszettem.
2013. febr. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy mindig megérzem, de amikor ezt éreztem valakinél mindig kiderült, hogy tényleg tetszem neki. :D
2013. febr. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Szerintem ez olyan dolog amit nem lehet elrejten :) árad belőlünk... :)
2013. febr. 4. 10:00
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt meg lehet érezni.Bár én férfi vagyok.
2013. febr. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
mindegy, hogy férfi vagy nő az illető :)
2013. febr. 4. 10:07
 8/14 anonim ***** válasza:

Én nem érzem meg soha :D

Sőt, olyan is van hogy bebeszélem hogy "Tuti tetszem neki" közben meg nem...

2013. febr. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

A nők jobban veszik ezt a jelet,csak ők hajlamosak többet belelátni mint ami.Férfiak i megérzik,csak mi nem látunk egybl szerelmet a dologba ahogy a nők:D

A nőknek elég egy kis mosoly és másri s a világ legjobb csajának érzik magukat:DD

2013. febr. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
igen vannak ilyen esetek is, de én most arra gondoltam amikor semmi mosoly, és semmi más nincs, alig ha két szó csattan el közöttük még valamikor régebben... két ember ül egymás mellett és valami mozgolódik legbelül... nem olyan mint szokásos estben :)
2013. febr. 4. 10:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!