Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Volt már számítógépfüg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Volt már számítógépfüggő párotok? Hogyan sikerült leszoktatni róla?

Figyelt kérdés
2013. febr. 4. 13:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%

szex!!!

azzal bármit elérhetsz ;)

2013. febr. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%

Volt,sehogy...nem lehet, az ilyen típusú embereknek mindig van egy függőségük

ha eléred hogy ne gépezzen talál magának egy másik "mániát"

2013. febr. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

sehogy,én is az lettem :D

amúgy meg úgy lehet,hogy ne cseszegesd,sőt,még mondd is neki,hogy menjen játszani.én is így tettem,aztán a pasim észrevettem magát nagyon hamar.pedig nem veszekedtem vele.soha.

2013. febr. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy klinikai értelemben függő-e, vagy sem. Ha az, akkor nincs párja, mert a nők eszébe se jutnak. Ha nem függő, csak sokat van gép előtt, akkor meg nem nehéz elcsalni onnan.
2013. febr. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Én is az vagyok, de mindig jut rá elég időm, nem zavarja/zavarta eddig soha.

Mondtam neki, ha zavarja szóljon és megpróbálok valamit tenni ezügyben.

Volt olyan is, hogy 7 órát játszottam, mert benne vagyok a sűrűjében (csapatok terén), de addig se unatkozott, mert a Skype még mindig ott van. :)

2013. febr. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Levertem a biztosítékot!
2013. febr. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
én azt nem értem , hogy , hogy lehet valaki számítógépfüggő ? nincs az életbe más szórakozás , mint egy kretén játékkal egész nap játszani vagy faszbúkozni ? motorozzatok , sportoljatok kiránduljatok , egy napon majd csak azt veszitek észre hogy már lepergett fél életetek és mit csináltatok? egy tré gép előtt rohadtatok .. ez nonszensz! annyi jó dolog van az életben ! éljetek! minden nap egy új lehetőség
2013. febr. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Sehogy. Elhagytam végül.
2013. febr. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Sehogy. Én is elhagytam. Még a szex se érdekelte.
2013. febr. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én is függő vagyok de ha lesz bnőm megint akkor ő jobban fog érdekelni, addig inkább csak a gép xD
2013. febr. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!