Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bűn a házasság elötti szex?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bűn a házasság elötti szex? Minden eseteben? Van valami kibúvó?

Figyelt kérdés
2013. febr. 4. 13:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
nem, az a kor lejárt
2013. febr. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Te annak tartod? Mert akkor az.
2013. febr. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Dehogy bűn!

Ez a gondolkozásmód még azoknak a koroknak a hagyatéka, amikor még nem ismerték a védekezést. Nyilván ma is kívánatosabb, ha egy gyerek szerelemből születik, előre tervezve, két ember közös akarataként, minthogy egy futó kaland mellékterméke legyen. Ma már azonban felelős hozzáállással és védekezéssel kikerülhető a nem kívánt terhesség.

2013. febr. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ki vagy mi elől akarsz kibújni? Ki ítél ezért el?
2013. febr. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
én nem tartom annak , de a barátom igen de ő is csak pár hónapja elöte rendesen volt minden és nagyon jól működött is de ő egyházi gimibe jár és az egyik hittanóráján erről volt szó és azóta semmit nem akar és kezd tönkremenni a kapcsolat még a pólóját sem veszi le elöttem és ez nekem nagyon rosszul esik és kezdünk eltávolodni egymástól mert mindig megbántjuk ez miatt egymást de szeretem és nem akarom ez miatt elveszíteni ezért kérdeztem mert lebeszélni nem akarom de azt se hogy ennyire komolyan vegye ...
2013. febr. 4. 13:41
 6/14 anonim ***** válasza:
A másik hitét tiszteletben kellene tartani. Ha neki bűn, akkor ne erőltesd. A különböző világnézet úgyis veszélyeztetheti a kapcsolatot.
2013. febr. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 winR ***** válasza:
Érdekes felfogás, főleg ebben az időben, amikor 16-17 évesek már simán análoznak, meg televeretik az arcukat.
2013. febr. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ha kereszteny, akkor van kibuvo!


A gyonas! Persze, nagyon hatareset, ha eleve belemesz olyanba, amiröl tudod, hogy nem lenne erkölcsös azzal a tudattal, hogy majd meggyonod es törlik az elözmenyeket. Föleg, ha nincs benned szandek, hogy ezentul valtoztass rajta.

2013. febr. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
igen katolikus csak ő ezzel úgy van h a gyónás azokra a bűnökre van amiket nem akarattal követünk el mind1. azért köszönöm a válaszokat :)
2013. febr. 4. 14:10
 10/14 anonim ***** válasza:
48%
Inkább keress mást, aki nagyon vallásos, az betartja ezt, ha pedig megszegi, akkor nagyobb lesz a bűntudat, mint az öröm. Hagyd.
2013. febr. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!