Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szex és más semmi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Petrucsili kérdése:

Csak szex és más semmi, barátság extrákkal, csak szexre kellesz, a valóságban?! Vélemény?! Több info alul .! L17

Figyelt kérdés

Lassan 2 éve ismerjük egymást a sráccal aki a munkatársam ...eléggé jó barátok vagyunk..szoktunk hülyülni egymással igy szex meg szerelem téren...azonban pár napja vetette fel az ötletet hogy mi lenne ha néha néha szexelnénk...a munkahelyen!! Igazából az utóbbi időben nagyon megkedveltem úgyhogy nem ellenkeztem..szerdán talákozunk és akkor meg is valósulna a dolog !!

Vélemény ?!? :$


2013. febr. 4. 15:25
1 2
 1/12 Hodge ***** válasza:
ebben mi a baj?
2013. febr. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
2 éve munkatársad és most vagy 17? Nem iskolában lenne a helyed még?
2013. febr. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Az osztálytársaddal szexelni akartok a suliban?Hát,valaki úgyis rátok nyit szerintem.Annak híre megy,nem lesz egyszerű.Máshol kellene intézni a dolgot.
2013. febr. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Cukrásznak tanulunk és van munkahelyi gyakorlat ...
2013. febr. 4. 15:36
 5/12 anonim ***** válasza:

Hát persze vágj bele!!! Mire vársz ettől jobb a te korodban nem is lehet! Van egy srác, aki valószínűleg tőled kb. 7-10 évvel (minimum) idősebb és bevallja, hogy kifejezetten a szex érdekli, de az is csak akkor ha éppen kéznél vagy! Mi lenne ettől jobb???

Te hogy neveznéd azt a csajt akiről megtudnád, hogy ezt csinálja?

2013. febr. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%

Én csináltam ilyet, jó dolog.

Annyi, hogy hallgatni kell róla, mint a sír, mert kirúghatnak miatta, meg mert a társadalmunk még mindig borzasztóan prűd és képtelen feldolgozni azt a tényt, hogy valakinek a szex nem csupán a szerelem beteljesülése lehet.

2013. febr. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hatos: teljesen egyetértek, de akkor nem szabad utána összetörtnek lenni, hogy csak ennyi.... Sajnos ez a nagyon ritka. Hiába tisztázod előre.
2013. febr. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igen igaz !! És tényleg senki nem tudhatja meg!! Ezzel tisztában vagyunk !!
2013. febr. 4. 16:18
 9/12 anonim ***** válasza:
Remélem is! ;)
2013. febr. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
34%
Hogy rib*nc vagy, bocs az őszinteségemért
2013. febr. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!