Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1 éve vagyok együtt a párommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 éve vagyok együtt a párommal, sokat veszekedtünk az elmúlt időben. Sok butaságot csináltam, féltékenykedés, veszekedés. Békülne, de bizonytalan, fél, h újra ezt teszem. Hogyan hódítsam vissza, h újra odáig legyen értem, h más nő neérdekelje?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 18. 19:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Csak legyél vele és mondd mindig mennyire szereted. És lassan újra meg fog bízni benned.
2009. ápr. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát,de letagad mások elött úgy érzem,és ráadásul bunkó is.Nem értem,hogy ezt miért teszi.Azt mondja,h szeret +minden,csak megunta a veszekedéseket.Nehezen akarja beadni a derekát:
2009. ápr. 18. 19:54
 3/8 anonim ***** válasza:
lány vagy?ki hagyott ott kit?hogyhogy letagad mások előtt?ti most jártok vagy nem?
2009. ápr. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Járunk igen!!Lány vagyok 18éves!Szünetet akar csak!!És alig akar velem mutatkozni,azt mondja,h már csak picit szeret.Nagyon elszúrtam tudom.De nem tudom,hogy mit tegyek.Úgy érzem,hogy a vlt bnője még kell neki.De ő tagadja és mondták többen is,h ez miatt nem kell aggódnom,de hát akkor is.Alig akar velem talizni,mert azt mondja,h úgyis összeveszek vele.Nem bírom megállni,hogy ne szóljak valamiért.Nem bízom benne,félek,h megcsal és hogy van más lány.Nem tudom mi tévő legyek.Vissza akarom kapni,hogy újra szeressen.
2009. ápr. 18. 20:03
 5/8 anonim ***** válasza:

ezzel mi is így voltunk egy időben. igaz mi csak 10 hónaposak vagyunk. nekülnk a 6-8. hónapig volt a legtöbb veszekedés. ő féltékeny volt meg én is. mi úgy oldodttuk meg h egyzseráen megbíztunk egymásban! nekünk bejött. mi sokat voltunk együtt és ez végülis megtette a hatását. meg mi inkább csak msnen veszekedtünk mert élőben olyan édes h nem tudék neki 1 rossz szót se szólni :) szerintem próbáld meg h pl. nem szólsz ha beszélget 1 lány haverjával(!!!) persz csak akkor ha nincs semmi csak tisztes távolság és beszélgetés. vagy ilyesmi. és a letagadás dolgot pedig beszéld meg vele! lehet h nem a haverok előtt akat nyelvhokizni veled. de ha komoly az ügy én hagynám. szerintem ha jártok akkor fel kell válalnotok egymást! remélem tudtam segíteni!

15/L

2009. ápr. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hogy ezeket leírtad nekem.Megpróbálom amit mondtál.:) És arra gondoltam,hogy megpróbálok neki teret adni,mert eddíg mindíg csak azt akartam,hgy velem legyen és nem akartam engedni a haverjaihoz,mert féltem,hogy nőhöz megy és ezt meg is jegyeztem neki.Lenyelem a dolgokat inkább,befogom a számat és nem mondm ki amit gondolok.Megtartm magamnak a véleményem és talán így jbb lesz:Megpróbálok nem a nyakán lógni.
2009. ápr. 18. 21:09
 7/8 anonim ***** válasza:
20:22-es vagyok. jólvan de azért vigyázz nehogy eldurvuljon a helyzet! de szerintem nem lesz semmi baj! legyetek boldogok sokáig!
2009. ápr. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ezt az eldurvulós dolgot mire érted?Hát köszönöm!!Nektek is sok boldogságot!!Ha már itt tartunk érdeklődhetem a nemed iránt?
2009. ápr. 18. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!