Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mit gondoltok arról,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit gondoltok arról, ha egy pasinak szőrös a feneke?

Figyelt kérdés
2013. febr. 5. 22:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Én asszem azt gondolnám, hogy szőrös a feneke
2013. febr. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
49%
Mivel imádom a formás fiú feneket, fogdosni, simogatni, csapkodni, ezért engem lelombozna. Ezt most ne úgy értsd, hogy csak fenék alapján válogatok (ezen az oldalon hajlamosak félreérteni), de tudok neki örülni, ha kerek, feszes, formás, szőrtelen. :)
2013. febr. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Az a normális! Nem csiga!
2013. febr. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Minden rendben ezzel a dologgal!:)
2013. febr. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekem annyira nem jön be, de csak ezért nem küldök el valakit.

21L

2013. febr. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én megértem, ha valaki természetesnek tartja a férfi szőrt (bár ennyi erővel a nőit is lehetne, karon, lábon, mindegy). Viszont azt sose fogom fel, vonzódni hogy lehet hozzá? Költői kérdés: esetleg selymes a szőrük, vagy mi? :O Nem tudom, nekem még nem volt szőrössel dolgom, szerintem nem is nagyon lesz. Sok szőrös testű HAVEROM van, jó fejek, meg minden, de soha nem mozgattak meg semmit bennem.
2013. febr. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
azt h férfias :3
2013. febr. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nekem a luka szőrös, azt meg gondolom a csajok nem akarják kinyalni mint én nekik... xd
2013. febr. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
nekem az arany középút tetszik. amikor nem szőrtelen, de nem is fekete bokor nő rajta a háta közepéig :D
2013. febr. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
8-as, ha csak a lyuk körül, az elnézhető, főleg ha te nyalod is a lányokét :) egyik gyengém :)
2013. febr. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!