Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Suzy135 kérdése:

Szeret szerintetek?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel már régóta kavartam! De már nem mert úgy érzem hogy csak játszott velem. Mindig úgy hívott hogy szerelmem meg hízelgett, meg volt hogy kihívott a parkba elmentünk egy helyre ott ölelgetett. Iskolába mindig együtt voltunk. Ez már a 4. alkalom hogy össze vesztünk, volt hogy ültünk órán osztálytársam facezett, neki meg pont infója volt és rá írt és kérdezett engem meg mondta hogy mondja meg nekem hogy szeret. 1-2 hónap múlva meg hozzám se szólt, azt mondta osztálytársamnak hogy leszar. 2 hét múlva meg már megint ölelgetett és most megint kerüljük egymást. Szerintetek miért csinálta? :((
2013. febr. 6. 18:15
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja és nem is jártunk!
2013. febr. 6. 18:16
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem szeret.Egy tahó.
2013. febr. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!