Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 20 év után lehetséges, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 év után lehetséges, hogy az első szerelmem még szeret?

Figyelt kérdés
Az a helyzet ő az ország másik végén lakik, 1 közösségi oldalon találtunk egymásra. Akkor 20 éve én 15 éves (lány), ő 19 éves (fiú) volt. Külső körülmények miatt(szülő, rokon) szakadt meg a szerelem, legalábbis én így tudom. Azóta ő is elvált, én is elváltam, de viszont nekem van kapcsolatom, neki nincs. Mind kettőnknek van 2 gyerek azóta. Viszont azt állítja, hogy ő még ugyanúgy szerelmes belém mint akkor, és szeretne jövőt tervezni. Teszem hozzá az én párkapcsolatom instabil, de van bennem félsz, mert úgy gondolom, hogy 20 év alatt sokat változik az ember. Most tartjuk még a kapcsolatot virtuálisan, de sok dolog unszimpatikus, az írásaiban, 1-2 lódításon is rajta kaptam. Szerintetek hagynom kéne az egészet? Eléggé elvagyok bizonytalanodva, mert bennem is fellángoltak a régi érzések irányába, és most eléggé kuszák az érzéseim, mert szeretem a mostani páromat is.
2013. febr. 7. 08:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Én megpróbáltam 18 év után... Egy hónap után rá kellett jönnöm, hogy ez már rég nem ugyanaz az ember, akit akkoriban mindennél jobban szerettem. Ami végülis természetes, hiszen 20 év alatt azért mindenki változik. Ugyanúgy éreztem, ahogy most Te érezhetsz. Nagyon bántam volna, ha meg sem próbálom. Viszont utólag így vissza gondolva... lehet, hogy nem kellett volna. Szóval én azt mondom, hagyd, pláne, hogy azt írod, szereted a jelenlegi párodat. Biztos, hogy jó vissza emlékezni, meg megbizseregsz, de szerintem nem éri meg újra kezdened vele.
2013. febr. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
20 év nagyon sok idő és úgy ahogy az első válaszoló mondja az ember nagyon sokat változik.Én a nagy szerelmemnél 6 év múlva próbálkoztam,elmondtuk egymásnak mennyire szeretjük egymást és hogy ennyire soha senkit nem szerettünk és ő is sokat gondol rám,annak ellenére hogy van valakije,úgy szint én is így voltam ezzel.Amikor volt valakim volt hogy még szex közben is ő járt a fejembe.Megpróbáltuk,de rá kellett jönnöm hogy ez már csak híú ábránd marad mert én is sokat változtam és ő is.Persze vannak siker sztorik,mert ismerek olyat is akik 20-25 év múlva jöttel simét újre és végül együtt öregettek meg.Szóval ez emberre válogatja.20 év nagyon sok idő.
2013. febr. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja és én megpróbálnám a helyedben!Én akkoriban ha nem próbálom meg akkor haragudnék magamra.Szóval ha mind ketten így gondoljátok akkor egy próbát megérne a dolog.
2013. febr. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!