Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megalázó egy nőnek így viselke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megalázó egy nőnek így viselkedni?

Figyelt kérdés

Egy férfi minden előzmény nélkül hirtelen máshogy kezdett el viselkedni velem, és én tudni akarom az okát. Egyszer már megkérdeztem, de csak ködösített, hogy nincs semmi baja, újra kedves volt velem, mint régen, de utána mintha megbánta volna és gyorsan "visszaváltozott". Pedig a kedvesség őszintének tűnt, a mogorvaság már annál kevésbé.

Szerintetek hülyét csinálok magamból, ha tovább firtatom ezt a dolgot? Én úgy gondolom, hogy fordított esetben ő is tudni szeretné, miért változtam meg irányába. Akkor nekem is jogom van tudni az igazat, nem?

Esetleg nagyon erőszakos lenne, ha elmondanám neki, hogy sejtem mi a baja, mégpedig az, hogy szándékosan akar távol tartani magától, mert közöttünk nem lehet semmi sem? Csak mondaná meg és esküszöm lezárnám az ügyet magamban...


2013. febr. 7. 11:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Csak el akar hajtani téged és nicns töke hogy megmondja az igazásgot. Haitt bunkozik veled, akkor késöbb te kapsz idegbajt és zavarod el aminek egyenes köcvetkezmyne, hogy sajnálhatja magát, hogy tem iylen mocskosul elküldted és esélyt sem adtál hogy megmagyarázza...
2013. febr. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Tudod mit, én azt sem bánnám, ha így lenne, legalább tudnám, hogy mi a baja, mivel később sem lehet semmi sem az ügyből, ez úgysem fog tovább gyűrűzni. Én nem azt várom, hogy valljon szerelmet, mert én sem vagyok belé szerelmes, csak lássa be, hogy igenis vonzódik hozzám és ezt merje felvállalni, ha már minden másban annyira piszkosul őszinte tud lenni!
2013. febr. 7. 12:02
 3/19 anonim ***** válasza:
szerintem is csak gyáva szakitani. ne fuss utána.
2013. febr. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Szerintem sz*rd le. :)
2013. febr. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nem szakítana, hiszen nem volt közöttünk semmi sem barátságon kívül eddig. Tudtuk, hogy nem lehet, de ennek ellenére is vállaltuk a barátságot, viszont most ő hirtelen visszavonta ezt, nem tudni miért. Ezt akarom én megtudni.
2013. febr. 7. 12:04
 6/19 anonim ***** válasza:
Ha nem vállalja fel, védekezésből nem teszi. Had legyen meg ez a kis öröme, ha már nem kell neked. Hagyd a fenébe.
2013. febr. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Igen, nagyon szeretném ilyen könnyedén venni és leszarni, csak annyira bánt az egész, hogy folyton ezen kattogok és nem tudom lezárni magamban.
2013. febr. 7. 12:05
 8/19 A kérdező kommentje:
De az eredeti kérdésre visszatérve, megalázó lenne újra megkérdezni? Utoljára?
2013. febr. 7. 12:05
 9/19 anonim ***** válasza:
Én a helyedben még egyszer határozottan rákérdeznék. Ha akkor sem hajlandó elmondani, nem foglalkoznék tovább a dologgal és a pasit is hagynám a francba.
2013. febr. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Én már nem kérdeznék semmit. Feltűnően "nem érdekelne". Ha védekezik, így bújuk ki legkönnyebben a szög a zsákból!
2013. febr. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!