Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megtudná mondani valaki hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtudná mondani valaki hogy miért csak házas nőket vonzok és a nőknek miért csak szexre kellek? Mi lehet a hiba?

Figyelt kérdés
2013. febr. 7. 19:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Mintha kicsit felkaptad volna a vizet...

Pedig itt mindenki jó szándékkal próbálta kitalálni, hogy mi lehet a gond. Mint írtam: csak tipp volt,mi riasztja el a nőket a tartós kapcsolattól.

Férfi hiúság kategória: Ha egy férfi több ideig készülődik,

mint egy nő..Ami nőknél sem kevés idő.

2013. febr. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

ma 19:46


Nem kaptam fel egyáltalán...én így látom hogy se az se az nem jó.Amúgy ahhoz hogy valaki igényes legyen ahhoz nem kell órákat állni a fürdőben vagy készülődni.Jobban oda kell figyelni magunkra ennyi.Ami nem egyenlő azzal hogy bájgúroskodjunk.Igényesség ennyi.

2013. febr. 7. 19:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!