Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért utálják a vékony csajokat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utálják a vékony csajokat?

Figyelt kérdés
azt veszem észre,hogy a vékony lányok sokak szerint nem vonzó és az jó aki kicsit "husis" már utálom a testemet és hogy mindenki legalább normál testű engem meg mindenki ba#szogat hogy milyen vékony vagyok meg a pasiknak nem ez jön be..ezt is mondják nekem ,a szüleim is, ma is azt mondja anyukám: te fogytál? hát már elegem van ebből és mindig azzal idegesítenek ,hogy egyek.Van barátom de őt is már az őrületbe kergetem ezzel ,hogy nem vagyok megelégedve a testemmel már eldöntöttem,hogy strandra sem fogok menni mert ott is csak szarul érzem magam.
2013. febr. 7. 22:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
te hülye vagy. :))
2013. febr. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 fospuska ***** válasza:
én pl egyáltalán nem utálom a vékony csajokat. arányos legyen,az a lényeg.
2013. febr. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
örülj neki, engem meg anyáék azzal piszkálnak, hogy már megint eszem.. Biztos nem komolyan gondolják, csak viccelődnek. Én eléggé husis vagyok, de inkább lennék vékony, egy csomó ruha jobban állna. Nyugi, senki sem tökéletes! :)
2013. febr. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
Imádom a vékony lányokat, kár, hogy engem nem ismersz. Csodálnálak, nem pedig csesztetnélek.
2013. febr. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%

Csak a dagadt disznók vannak ezzel.

Ne aggódj, a vékony, karcsú lányok a legszebbek!

2013. febr. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
én mindig is a vékony lányokat irigyeltem.. nekem úgy tűnik, hogy inkább a husis lányokat "ba#szogatják"
2013. febr. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
64%
nem utálják. anyukádék féltenek, a gyakorin pedig álszenteskednek a dagadt lányokkal, hogy 'szép vagy, jó alakod van', ja persze.. :D
2013. febr. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én imádom a vékonyakat. 20/F
2013. febr. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mert érződik a hasukon a szarszag izgalmi állapotban...
2013. febr. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A ducik meg azon sírnak, hogy őket nem szeretik. Mindenkinek más az ízlése. Régen, jó öt kiló mínusszal egy csomóan azzal jöttek, hogy úristen, milyen gebe vagyok, most meg kb. ugyanannyi plusszal már egyesek szerint ez már a tehén kategória. :D Én viszont jól érzem magam, a párom gyönyörűnek tart és úgy vagyok vele, másoknak meg ha valami nem tetszik rajtam, nem kell rám nézni! Neked is hasonló hozzáállást javaslok. :)
2013. febr. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!