Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mi volt leggázabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi volt leggázabb dolog amit egy fiú mondott nektek, vagy a legrosszabb amit el tudtok képzelni, hogy mondhatna?

Figyelt kérdés
Olyasmikre gondolok, mint az, hogy "a Gizike jobban szopott azért", vagy "tényleg kövér vagy". Most ha nem baj, olyanok ne írjanak, akik azt mondanák, hogy "jaj aj én Józsim sosem mondana ilyet", mert a másik véglet érdekel, tudjuk, hogy a pasik (mi is, mielőtt szó érné a ház elejét) hajlamosak olyat mondani, amitől égnek áll a hajunk. Szóval ide a mondatokkal, amiktől a legjobban szenvedtél, vagy a legrosszabbul esne, leghülyébben venné ki magát.
2013. febr. 8. 10:37
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
93%

"kérsz cukrot?" -kösz nem nem fáj a torkom...

"Pedig szarul nézel ki"...

de ez nem randin volt csak kicsit sértő-de minden okkal történt

2013. febr. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
100%
kösz a kérdést, a válaszok nagy részén sírtam a röhögéstől :D komolyan mondom frenetikus válaszok XD egyszerűen nem akarom elhinni, hogy ezek megtörtént sztorik XD
2013. márc. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
100%
Mlyen szánalmas pasik vannak :(
2013. márc. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
91%
hát akkor legalább ennyi haszna volt, hogy itt jót röhögtök rajtunk.:P
2013. márc. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
100%

Én: "azt mondta eddig az összes pasi ismerősöm, h jól vezetek..."

Ő: "Te inkább szopni tanulnál meg vezetés helyett....."


"...sosem volt kerek feneked..."


(rohadjon meeeeeeeeeg :D )

2013. márc. 31. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 22L ***** válasza:
100%
Fő az őszinteség ...de ennyi parasztott....és fogadni mernèk mindeggyik azt hitte hogy ő a tökéletes...
2014. máj. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
100%
Hűűűű! Milyen sok idióta van a világon. :O XDDDDDD
2014. máj. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
100%
nekem nem konkrét mondat fáj, hanem az, hogy engem nem is néznek nőnek :( csak azért tudják hogy létezem, mert jól tanultam a gimiben :(
2014. máj. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
100%

Tetszett egy fiú régebben és mikor találkoztunk, ennyit mondott: -Szebbet szarok.

Később én voltam a céltáblájuk a barátaival és állandóan cseszegettek a kinézetem miatt :) Az önbizalmam azóta egyenlő egy 0-val ^^

2014. aug. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
100%
29-es! Hány éves volt , hogy ilyet mondott? És te hány éves voltál?
2014. aug. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!