Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mi volt leggázabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi volt leggázabb dolog amit egy fiú mondott nektek, vagy a legrosszabb amit el tudtok képzelni, hogy mondhatna?

Figyelt kérdés
Olyasmikre gondolok, mint az, hogy "a Gizike jobban szopott azért", vagy "tényleg kövér vagy". Most ha nem baj, olyanok ne írjanak, akik azt mondanák, hogy "jaj aj én Józsim sosem mondana ilyet", mert a másik véglet érdekel, tudjuk, hogy a pasik (mi is, mielőtt szó érné a ház elejét) hajlamosak olyat mondani, amitől égnek áll a hajunk. Szóval ide a mondatokkal, amiktől a legjobban szenvedtél, vagy a legrosszabbul esne, leghülyébben venné ki magát.
2013. febr. 8. 10:37
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
97%

-Van melled?

-:D Van...

-Akkor miert nem hoztad magaddal?

(megjegyzem nem nagyok,de 75B-C nem is olyan nagyon pici)


Elso randin vegigtapogatott s elmondta(pedig nem kerdeztem),hogy hasrol meg fogynom kellene,a kezemre es a combomra meg gyurnom,de amugy egesz turhetoen nezek ki. (173 cm,55 kg,akkor mar 2 honapja edzettem)

2013. febr. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
94%
Besírtam a válaszokon, sajnállak titeket hölgyeim:D:D:D:D:D
2013. febr. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
92%

Nem kell sajnálni,én egyik beszólóval se kezdtem,csak egy elpararolt fél délutánt.

Van normális párom,akink eszébe nem jutott volna ilyen tapló módon beszólni :)

2013. febr. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
97%
"Nem akarsz szoliba járni?" :D Hát nem akartam...
2013. febr. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek :) jöhet még, ha van.
2013. febr. 8. 11:52
 16/41 anonim ***** válasza:
86%

-rossz alvó vagy, ugye??

-miért?

-elég durván karikás a szemed.


Jó, tény, hogy tényleg karikás volt, na de ilyet mondani első randin???? idióta barom...

2013. febr. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
74%
Legalább őszinte volt... :P
2013. febr. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
97%

"Nagyító kell a melledhez." Ágyban összebújva, 7 hónapos kapcsolatban. Kicsi a cicim (70A-B), sose tudtam igazán elfogadni, és ezt ő is tudta.

"Meghíztál." Mert 21 évesen nőiesebb (csípőszélesség, ilyesmik) voltam, mint 18 évesen, amikor utoljára látott. Egyébként 48kg vagyok.

"Utálom a gumit, ki is dobom, szedj inkább gyógyszert." Rögtön azután, hogy bevettem a 72órást.

Tény, hogy már egyik kapcsolat se volt tökéletes, de ezek után mindegyiknek rövid időn belül vége is lett. :D

2013. febr. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
97%

"te vagy az első kövér barátnőm" (185 centi vagyok, és akkor voltam 65 kiló)


"xy-nak [akivel megcsalt] sokkal jobb melle van, mint neked"


"nem borotválom le a farkamat, mit szólna anyukám"


illetve még egy, amit ugyan nem nekem mondott az illető, hanem a közös barátainknak miután szakítottunk, de elég vicces. "fúú de megb*sztam a k....i templom oltárán!"

a valóságalapja annyi, hogy részegen hazafelé rosszul lett, és a plébánia lépcsőjére ültettem le hogy ne okádjon végig mindent. :)

2013. febr. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim válasza:
97%
Ex-pasim mestere volt a kedveskedésnek..A kedvencem pl. este 10-kor kitalálta, h kakaót inna, megcsináltam neki. Erre ő: "anyám habosabbra csinálja..és édesebbre..(Ekkor már kezdett felmenni a pumpa), és valahogy a színe is más. Na ezen a ponton mondtam, h takarodj anyádhoz kakaót főzetni :D Vagy próbálok egy új farmert, kérdezem jól áll? Erre ő: Hát elég nagy a segged (160 cm és 48 kg vagyok), de mindig kiakartam próbálni egy nagyobb seggbe az anált..Hát már csak az exem..:D
2013. febr. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!