Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Anyuci pici fia" típusú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bratilla kérdése:

"Anyuci pici fia" típusú pasik meghódítása?

Figyelt kérdés
Szóval, akiről beszélek: 32 éves férfi, nincs barátnője, az édesanyjával él, aki szereti megmondani, milyen barátnője legyen a fiának. Az a problémám, hogy én jóval fiatalabb vagyok nála (de már azért nagykorú), tehát anyaucinak nyilván nem tetszenék. Ez a férfi, aki tetszik, amúgy egy nagyon intelligens, jó humorú, kedves ember (bár vannak gyerekes dolgai), és szeretnék valahogyan nyitni felé. Hogyan lehetne? Olyan kis elkényeztetettnek mondják, de nekem mindig nagyon normálisnak tűnt. Viszont még nem volt dolgom ilyen esettel, és nem szeretném elmondani. És hogy érhetem el, hogy az anyukája engem ne utáljon annyira?
2013. febr. 8. 16:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
87%
"nagyívben elkerülendő" kategória, ha jót akarsz magadnak...
2013. febr. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Pretty Ballerina ***** válasza:
75%
Szerintem jobb, ha elkerülöd messzire az ilyet... Akit 32 éven át elkényeztetett az anyja, és sikerült magához láncolnia, azon az egy életre nyomot hagy. Önként ne sétálj bele a csapdába.
2013. febr. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Én óva intelek tőle.

Másfél évig voltam fülig szerelmes egy ilyen fiúba.

Az anyuci választott el bennünket egymástól.

Persze csak hálával tartozok neki érte, mert , ha összeházasodtunk volna, akkor kezdődött volna a cudar világ.

Én 17, Ő 21 volt, amikor összekerültünk.

Anyuci elintézte, hogy egy pillanat alatt el váljunk. Én máig szeretem a fiút, sőt most jelentkezett, hogy elköltözött otthonról és költözzünk össze, persze hozzám. Soha nem mennék bele egy ilyen kapcsolatba még egyszer. Leírni a problémákat oldalakra lenne szükség.

A megalázás a legkisebb probléma egy ilyen kapcsolatban.

2013. febr. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
89%
Én férfiként mondom, hogy egy nagy lúzer az ilyen. Csak a baj lesz vele.
2013. febr. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Azért nem mindenki ilyen, engem imád anyám, de soha nem szól bele a dolgaimba, mert tudja, hogy nem rá tartozik. 20/F
2013. febr. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Tényleg sokat jelent a tanácsotok, de én már évek óta annyira szeretem ezt az embert, hogy mással el sem tudom képzelni magam.

És arról mit gondoltok, ha a viselkedésén egyáltalán nem látszik meg, hogy ilyen? Elvégre attól, hogy anyuci kiszolgálja még lehet jó ember. Meg hát keményen dolgozik is.

Arra nincs valami ötletetek, hogyan próbálhatnám meg vele mégis?

2013. febr. 8. 17:20
 7/20 anonim ***** válasza:
51%
Tedd meg az első lépést, a muterját meg tojd le nagy ívben. Nem kell vele jó viszonyban lenni.
2013. febr. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Pretty Ballerina ***** válasza:

De mit gondolsz, mit gondolhat a nőkről? Ha mondjuk vele lennél, mit várna el tőled?

Hogy csináld meg ugyanazokat a dolgokat, amikhez az anyja már hozzászoktatta. Ha nem tetszene neki, hogy így ki van szolgálva, már rég elköltözött volna, hiszen, most mondod, hogy keményen dolgozik, tehát pénzbeli akadálya nem lenne, csak kényelembeli van.

2013. febr. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Én is szerelmes voltam belé, amennyire egy fiatal lány csak tud.

De sosem leszel elég az anyjának, és sosem fogod tudni azt nyújtani, amit az anyuci. Amelyik férfi nem képes az anyjától elszakadni, az nem is férfi.

Majd meglátod milyen lesz, ha összeházasodtok.

Nem akarok vészmadár lenni de csodákat fogsz átélni.

A szülőt, ha idős, akkor gondozni kell, de ez nem gondozás lesz, hanem egy zsarnok ember rosszindulatú áskálódása.

2013. febr. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Ne hódíts, menekülj!!!
2013. febr. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!