Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Anyuci pici fia" típusú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bratilla kérdése:

"Anyuci pici fia" típusú pasik meghódítása?

Figyelt kérdés
Szóval, akiről beszélek: 32 éves férfi, nincs barátnője, az édesanyjával él, aki szereti megmondani, milyen barátnője legyen a fiának. Az a problémám, hogy én jóval fiatalabb vagyok nála (de már azért nagykorú), tehát anyaucinak nyilván nem tetszenék. Ez a férfi, aki tetszik, amúgy egy nagyon intelligens, jó humorú, kedves ember (bár vannak gyerekes dolgai), és szeretnék valahogyan nyitni felé. Hogyan lehetne? Olyan kis elkényeztetettnek mondják, de nekem mindig nagyon normálisnak tűnt. Viszont még nem volt dolgom ilyen esettel, és nem szeretném elmondani. És hogy érhetem el, hogy az anyukája engem ne utáljon annyira?
2013. febr. 8. 16:53
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
ne próbálkozz vele
2013. febr. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Menekülj, én is csak ezt tudom mondani. Két ilyen barátom is volt már. Egyikük 5 és fél évig szívta a véremet, hidd el tudom mit beszélek. A szerelem képes elvakítani az tény, de próbálj tisztán látni.

Lehet, hogy most még elbűvöl, de mihelyst jobban belemész a dologba előjönnek olyan dolgok amikre nem is gondoltál.

A kedves, intelligens ember majd átmegy egy gyerekes hisztigépbe ha nem az van amit ő akar. Neked kell mindent megcsinálni és intézni majd helyette. Nem fogod magadat nőnek érezni magad mellette, mert neked kell hordanod mindig a nadrágot, kezedben tartani mindent és gyakran helyette csinálni dolgokat.

Anyós pedig mindenbe bele fog szólni,abba is beleköt majd, ahogy a fakanalat fogod, sőt a pasi szájából is elhangozhat az a mondat, hogy "de anya nem így csinálja", miközben te minden igyekezeteddel főzted azt a kaját neki, vagy takarítottad ki a lakást. És még sorolhatnám. Biztosan kell ez neked?


Lehet, hogy keményen dolgozik, de nem lehetnek nagy céljai, ha nem volt képes eddig lépéseket tenni aziránt, hogy egy albérletbe elköltözzön. Javaslom Dr. Csernus Férfi című könyvének Pótmama és macikávé című fejezetét. Youtube-on megtalálod hangoskönyvben is. Pont az ilyenekről szól, hallgasd meg és tudni fogod mivel kell majd szembesülnöd, ha mégis belemész a kapcsolatba.

2013. febr. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Megint csak köszönöm a válaszokat!

És arra nincs semmi remény, hogy függetlenedni tudjon? Amúgy szerintem nem ismertem férre ennyire, nem tűnik olyannak, aki el is várja ezeket. Talán csak kényelmes ez így neki, és az anyukáját sem akarja egyedül hagyni. Inkább az anyja miatt aggódom, hogy nem fogad el, mert nem leszek jó szerinte a kisfiának. És tényleg, szerintem nem ilyen problémás ez a férfi, inkább ő az, aki "kiszolgálja" az embereket, mindenkinek ott segít, ahol tud, és eddig soha nem is várt el semmit cserébe.

Valaki mondott valamit, hogy az ilyen pasik olyan nőket keresnek, akik továbbra is főznek, mosnak rájuk. Ez nem lenne akadály, igazából örömmel megtenném neki.


Viszont tényleg hasznosak voltak az eddigi válaszok, mégha nem is támogatjátok a dolgot, át fogok mindent gondolni, köszönöm. :)

2013. febr. 8. 20:40
 14/20 anonim ***** válasza:

Én úgy látom, hogy a rózsaszín köd még a szemed előtt van. Ez az amimiatt mi lányok belefutnk a leglehetetlenebb dolgokba.

Nincs is olyan ember, aki téged meg tudna győzni a véleményed ellenkezőjéről. Tedd amit jónak látsz.

Többen már túl vagyunk rajta.

Köszöntelek a Klubban.

2013. febr. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Nem erről van szó, hanem inkább arról, hogy nem tudtam jól felvázolni a helyzetet. :) Nekem soha nem tett még rossz benyomást, meg igazából mindenki odavan érte. Csak ez a tény, hogy anyukájának még mindig ekkora szerepe van az életében. Biztos van rá valami mód, hogy függetlenedni tudjon tőle. Na jó, talán tényleg naív vagyok, de már nagyon beleszerettem, sajnos.
2013. febr. 9. 11:55
 16/20 anonim ***** válasza:

"Nekem soha nem tett még rossz benyomást"



Majd ha együtt élsz vele,anyuci messze lesz,és valakinek ki kell majd szolgálnia......

2013. febr. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező!Ez csak akkor működhetne ha kb minimum 300 km lenne az anyja és ő közte és minden létező kapcsolat meg lenne szakítva köztük.Ez a férfin múllik!Sok olyat ismerek,mármint férfit aki felismerte ezt a problémát és tett ellene!De ez azzal járt hogy végleg meg szüntette az anyjával a kapcsolatot!Aki ezt képes megtenni és átlátja a helyzetet akkor van rá esély!!De az elég ritka de ismerek ilyet is aki teljesen az anyja ellen fordult!Mert felismerte hogy az anyja ki sajátította .De ehhez a férfi részéről hatalmas elhatározás kell hogy ezt meglépje,de az azzal jár és csak akkor működik ha minden létező szálat el vág és érezteti az anyjával hogy ennyi nincs tovább bármi áron!Nagyon kemény meló!Tudom mert én nekem ugyan ilyen anyám vol!Nagyon kemény meló volt,de én minden szálat elvágtam ami létezik,évekig nem kerestem és nagyjából tudja csak hogy merre lakom és a számomat sem árultam el neki!Ez csak is drasztikus módszerekkel megy és nagyon kemény meló de ha azóta boldog párkapcsolatom van,ami elötte anyám miatt soha nem jöhetett létre.
2013. febr. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Utolsó! Köszönöm, hogy írtál. És azt elmondanád még, hogy hogyan sikerült erre rászánnod magad? Magadtól, vagy pedig segített valaki? És én egy ilyen emberre szerinted hogyan tudnék hatással lenni?
2013. febr. 10. 15:56
 19/20 anonim ***** válasza:

ma 15:56


Ha nekem lett volna egy ilyen lehetőségem mint az általad említett férfinak,mármint hogy itt vagy te neki,ha nem is konkrét kapcsolat de a tudata hogy van egy nő akiért teszem vagy kettőnkért akkor sokkal egyszerübb dolgom lett volna.De nekem magamtól kellett mindent!Nagyon kemény meló volt.Idővel rá jöttem hogy anyám hatása alatt vagyok évek óta és próbál befolyásolni.Akkor esett le hogy valami nem stimmel és ez nem én vagyok valójában amikor már a 2. kapcsolatom ment tönkre,mindegyik több éves kapcsolat volt és mindegyik felhívta tudat alatt ere a figyelmem.Sőt olyan is volt amelyik a fejemhez vágta hogy akkor menjél a hülye anyádhoz...akkor elgondolkodtam hogy igazuk van vagy igaza van,de akkor ebbe a kapcsolatba már késő volt változtatni,utánna levezettem magamba az okokat és a következményeket hogy mi miért van.Hónapokig agonizáltam és agyaltam hogy hol a hiba,hiszen itt vagyok jó képűnek tartott fickó akinek pénze is van,de a kapcsolataim még sem működnek.Szép lassan a kezembe került egy könyv a mérgező szülökről és hasonló irományok.Számvetést kellett végeznem.Úgy döntöttem mindent felszámolok magam mögött,tudtam kemény meló lesz mind ez.El kezdtem nyelvet tanulni és 2 év múlva el hagytam az országot.Nagyon kemény volt,olyan voltam mint egy kis gyerek aki újra kezd járni.Kezdtem megtalálni önmagamat és rájöttem hogy eddig egy hazugság volt az életem és az anyámnak akartam megfelelni.Mindent borítottam,kitőrt belőlem a düh és anyám ellenfordultam és évekig nem néztem feléje.Ez egy kemény folyamat,ha az emberben ez nem tudatosodik akkor soha nem lépi meg,vagy lehet tudja de nem meri meglépni.Nagyon sok ilyen van aki függő viszonyba van a szüleivel,nem csak férfi hanem nő is.

A kérdésre válaszolva hogy hogyan segítsél neki.Szerintem ha magától nem tudja és nem akar ezen változtatni akkor sehogy,mert ezt neki kell a sagítség az csak pluszt ad és erőt,de neki kell rájönni hogy valami nem stimmel.A kérdés hogy ezt tudja e magáról vagy sem.

Öszintén szólva én örülök hogy egyedül jártam meg ezt az utat mert így már egy teljesen új emberként kezdhettem bele egy kapcsolatban és nem nyomorítottam meg egy másik ember életét a problémáimmal,lehet jobb lett volna ha valaki mellettem van,de akkor nem volt potenciális partner jelölt éppen,de viszont nekem lépnem kellett mielöbb...

2013. febr. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Még annyit hogy akkor nagyon vágyakoztam egy kapcsolatra és egy nőre,de nem jött olyan mint te aki így viszonyul az általad említett illetőhöz.Tehtát ha nekem jön egy ilyen mint te akkor jóval egyszerübb lett volna és szó nélkül se perc alatt ott hagytam volna anyámat,mert én már abba a fázisba voltam hogy minde mindegy csak anyám takarodjon a közelemből.Azt én nem tudom ez az illető milyen akiről te beszélsz.Én mindig lázadó voltam de anyám hatása alól nem sikerült menekülnöm még így sem.Ha alapban valaki nem lázadó mnt én,akkor még nehezebb dolga van.De nyílván te ezen segíthetsz neki,de csak ha ő is akar téged és ezt a kapcsolatot és belátja azt hogy zsákutcába van az anyjával kapcsoltban és ideje lenne már végre felnőni és f@sziként viselkdeni.Addig amíg ő ezt nem simeri be vagy látja be,addig falra hányt borsó...
2013. febr. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!