Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha mostanában msn-eztem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha mostanában msn-eztem egy sráccal, és eddig mindig írt, és legutóbb én írtam, de ma nem írt, és kilépett, akkor nem érdeklem? (19 éves lány vagyok)

Figyelt kérdés
Én azt érzem, hogy akkor ennyi, mert nyílván írt volna, ha akart volna beszélni. Ti mit gondoltok? KORT és NEMET is írjatok, légyszi!
2009. szept. 5. 13:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én meg azt nem értem, hogy ha mindketten fennt vagytok msn-en, akkor nektek minden egyes alkalommal beszélni kell egymással??? Attól függ, milyen kapcsolatban vagytok. Mint akik bejönnek egymásnak és összejönnének vagy csak haverod és te abban reménykedsz hogy lesz valami? De akkor is lehet dolga volt vagy nem volt kedve netezni mittomén. 19 évesen már ne legyél ilyen para... :) Majd kiderül.
2009. szept. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ja, 22/L
2009. szept. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Társkeresőn ismerkedtünk meg...Persze, hogy nem törvényszerű, hogy mindig beszélnünk kell, de igaziból nem is értem, mit akar...Ti akkor főleg nem tudhatjátok! :D
2009. szept. 5. 13:18
 4/12 anonim ***** válasza:

Pont a múltkorában volt velem, hogy felvett 1 lány MSN-re, jól elvoltunk, meg minden, az elkövetkező napokban mindíg én írtam rá.De mindíg, és vagy 3-4 nap után már kezdtem azt hinni, hogy nem is érdeklem, ezért felmentem, és én sem írtam rá.(Gondoltam hogy ha érdekelném, akor írna, vagy valami..de mivel mindíg én írtam rá, ő meg rám soha,azt hittem h nem érdeklem)

Rá vagy 2 napra meg hallottam, hogy bejövök neki, siíesen bezsél velem, stb... dehát könyörgöm.. akkor miért nem írt rám 1x sem?!Ezt nem tudom megérteni.

Nah szerintem ő is valami olyasmit hihet, hogy már nem akarsz vele beszélni, mivel rá sem írsz.


17/F

2009. szept. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
De ez nem igaz, mert én írtam rá legutóbb. És gondoltam, hogy ha én írtam neki múltkor, akkor most neki kéne, nem? Meg nem szeretnék rámenősnek tűnni.
2009. szept. 5. 13:30
 6/12 A kérdező kommentje:
Meg még annyit, hogy elég sokáig, több órát bent volt, és elérhető (szabad) volt, én is, csak aztán 1 kis időre nem voltam a gépnél...de utána megint szabad voltam...Ilyenkor lehet hogy vár rám, de lehet, hogy nem érdekli az egész.
2009. szept. 5. 13:36
 7/12 anonim válasza:

Lehet hogy áramszünet volt nála vagy elment a netje.

Ilyenre nem gondoltál?

Nálam is egész nap megy a gép 24órában vagyok msn-en de nem kuksolok itt a gép előtt hogy ír-e valaki.

2009. szept. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Én nem vagyom bejelentkezve a nap 24 órájában, és ne érts félre, nem vagyok netfüggő, nem kuksolok a gép előtt, ha arra gondolsz...Mind1, köszi a válaszokat!
2009. szept. 5. 13:51
 9/12 A kérdező kommentje:
*vagyok
2009. szept. 5. 13:52
 10/12 anonim ***** válasza:
19 éves vagy , ne ezen agyalj már hogy úristen msnről kilépett biztos nem érdeklem áá összedől a világ... Én velem speciel előfordul véletlen escet nyomok/elmegy a netem stb ... de akkor is ha annyira kíváncsi vagy rá kérdezd emg tőle élőben sztem.
2009. szept. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!