Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mostanában hogy tűnhet ki egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanában hogy tűnhet ki egy lány az átlagból?

Figyelt kérdés

Mármint ha nem ribanc, nincs tele a myvipe meztelen képekkel nem 10 kiló vakolatot használ csak keveset és mértékkel és nem b@szik be minden hétvégén?

L18


2010. febr. 26. 16:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hogy őn magát adja és szép lány de ha linkelsz képet akkor jobban tudnék segíteni h nézz ki vagy hogy nézzel ki..
2010. febr. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Elég egyszerűen, csak ne csináld mindazt amit felsoroltál, és máris kitűnsz a mai elbutult fiatalok közül :)
2010. febr. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
codozz! :P
2010. febr. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
pont ugy amit leirtál:) szánalmak azok a kispic.sák akik olyan képeket tesznek ki ahol bepózólnak XD nem megy tönkre az arcbőröd ha nem alapozod:) ezért már megéri:) a sok hulye meg hjogy néz ki smink nélkul? 23 évesen szebb arcom van mint egy 15 évesnek aki aapozza magát XXD Sose rugtam be:( XD nem volt rá érkezésem:) ráérek:)
2010. febr. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
vagy wowozz:DDD
2010. febr. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

nagyon rátapintottál a lényegre ezzel a kérdéseddel, mert a mostani lányok szinte mind egyformán néznek ki, és egyformán viselkednek....azzal az undorító modorukkal és azzal a rikácsolós,..hisztis hangjukkal..

Én 17 éves vagyok, és eléggé máshogy gondolkook mint ezek a lányok..úgy tűnök ki közülük, hogy nem félek felvenni olyasmit ami nekem tetszik,de esetleg ők leszolnák..Nem érekel ki mit gondol rólam..csak magamat adom..és azt hordom ami nekem tetszik, nem pedig a napi ,,magyar ribanc divatot" .Sokszor csak nevetek miket szoktak felvenni,amire azt hiszik szexi...

rettentő közönségesek..

Azzal tűnök ki hogy nem akarok nagyon kitűnni, és nem veszek fel kihívó ruhákat...nem rúgok be minden hétvégén..rendesen tanulok...adok a megjelenésemre,ápolt vagyok..és nem bagózok..a mai ,,idállal" szemben ellentmondásos ...de mégis nagyon népszerű vagyok

2010. febr. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

"nem ribanc, nincs tele a myvipe meztelen képekkel nem 10 kiló vakolatot használ csak keveset és mértékkel és nem b@szik be minden hétvégén"

Pontosan ezzel lehet kitűnni a tömegből, mert sajnos ez az általános, tisztelem aki képes magát adni és undorodok azoktól akik hülyék és csak ribancként képesek boldogulni, szánalmas.

17/F

2010. febr. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
nem szexel :D
2010. febr. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
add magad
2010. febr. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

ne cigizz,ne legyél agyon sminkelve(egy full sminkes csajt nem is jó érzés megcsokolni),lehessen veled normálisan beszélgetni,ne rúgj be egyfolytában.ezek szerintem a legfontosabak:)

18/F

2010. febr. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!