Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért tetszenek ők mindekinek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért tetszenek ők mindekinek?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy én vagyok furcsa vagy nem tudom de szerintem a lányoknak többnyire az ilyen "páwa" vagy egyéb számomra divatmajom srácok jönnek be. Én sem vagyok tökéletes mondjuk úgy átlagosnak mondanám magam de egyszerűen nem értem mit esznek olyan pasikon akik többet foglalkoznak a hajukkal mint a nők
2013. febr. 8. 20:23
 1/7 Rainbowinthedark ***** válasza:
Rossz helyen nézelődsz.Rengeteg normális hölgy mászkál kint az utcán,vásárol,színházban van,tanul vagy most mint tudom én hogy mit csinál akiknek nem a "páwák" jönnek be
2013. febr. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A legtöbb felvágásból jön össze velük,mert ez a trendi.
2013. febr. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenkinek! :P

Van, akinek az olyan fajta pasik undorítónak tunnek... Valószínuleg azért, mert sokszor a társaság kozéppontjában vannak, mindeki rajong értuk, és csakazértis...

Nem tudom, no...

Fura világot élunk! :D

18/l

2013. febr. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 fospuska ***** válasza:
a divat diktál,az agyatlanok ájuldoznak. pedig az összes páva pali egyforma,"stílusra", viselkedésre, öltözködésre egyaránt.
2013. febr. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát, talán a csajoknak és lányoknak ezek jönnek be, de a nőknek nem.
2013. febr. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
csak érthetetlen számomra, hogy mit lehet rajtuk szeretni vagy akármi amikor a csajokon több izom van mint rajtuk meg semmihez nem értenek
2013. febr. 8. 21:14
 7/7 anonim ***** válasza:

Miért, ti férfiak mit bírtok az ostoba, életképtelen, üresfejű, üres lelkű, csontgebe, elől- hátul lapos, tartás nélküli, gyökér, primitiív rib@ncokban?

Ha már általánosítunk...

2013. febr. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!