Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Új frizua, kondizás, új...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Új frizua, kondizás, új ruhák. Segítettek ezek valakinek sikert elérni a csajoknál?

Figyelt kérdés
Ismertek olyan fiatal srácot a környzetetekben akinek ennyire elég, hogy végre becsajozzon?
2013. jan. 10. 18:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Ha jobban nézel ki.Több szem fog rád tévedni.Ergo több esélyed lesz.
2013. jan. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Legyen önbizalmad az bejön!
2013. jan. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
A külsején rengeteget dob,de a döntő a belsőd :) Ha az is rendben,akkor nincs félnivalód.Meg persze némi önbizalom is szükségeltetik ;)
2013. jan. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
ha javitasz a kulsodon, akkor nyilvan tobben megneznek, ez pedig onbizalmat is ad, ami konnyebbe teszi az ismerkedest is:) en ismerek, nem is egy ilyet, szoval igen:)
2013. jan. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Önbizalomhiányos vagyok, és már jó ideje, talán évek óta depresszióval is küzdök, és kilátástalan hazában, még munkát is igyekszem találni. Ja és szűz vagyok, és csóró is. Nagyjából ennyi elég az örök szüzesség elérésére.
2013. jan. 10. 18:17
 6/21 anonim ***** válasza:
90%

Nekem elég volt.

Egyik ismerősöm cseszegetett állandóan, hogy hogy nézek ki.

Elmentünk igaz egy vagyont költöttem de megérte, egy normális ing egy normális farmer normális cipő normális haj már más volt.

Meg elvitt egy profi fodrászhoz is.

Kissé hasam is meg volt ereszkedve aktívan eljártam úszni , kondizni, otthon is csináltam pár gyakorlatot, a külsőm ezen aktív tevékenységek által 3 hónap alatt megváltozott teljesen.


És már is feltűnőbb voltam és tetszettem több lánynak is. És igan 5 hónapra rá de lett barátnőm.

2013. jan. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Aki meg ismer ilyen embereket az legyen szíves írja le az illető történetét hátha tanulhatok belőle és motívációt nyerek sztoriból, hogy én is megtegyem amit kell.
2013. jan. 10. 18:19
 8/21 anonim ***** válasza:
Az en ismersom egy nebants virag volt, nagyon obizalomhianyos volt, tarsasagban alig mert megnyikkani. Egy akkoriban eleg vekony, eleg atlagos kinezetu fiurol van szo. Aztan kitalalta, hogy elfog jarni kondizni. Rendszeresen jart, hetente 3-4 alkalommal es kb. 3 honap leforgasa alatt teljesen megvaltozott. Megizmosodott, nem is kicsit. Maskepp kezdett el oltozkodni, tobbet kezdett el adni magara, masmilyen lett a frizuraja is. A baratai elkezdtek dicserni, hogy micsoda fless ferfi lett es csak amultak es bamultak rajta. Elegge megnott az onbizalma, sokkal nyiltabb lett, lanyokkal kezdett flortolgetni, amit korabban el sem tudtam volna rola kepzelni. Hamarosan lett egy baratnoje is, egy gyonyoruszep lany. Azota boldogan elnek egyutt, a sracnak egyaltalan nincsenek mar onbizalom hiany miatt gondjai...:D Hat ennyi az en ismerosom tortenete
2013. jan. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Basszus ezek a sztorik tényleg nagy lelkesedéssel töltenek hirtelen. Csak egy a bökkenő hamar kimegy belőlem. Erre valami recept nicsen?

Utolsó! A srác mit dolgozik?

2013. jan. 10. 18:31
 10/21 anonim ***** válasza:
Fosulira jar, villamosmernoknek tanul:)
2013. jan. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!