Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy dolgozzam ezt fel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy dolgozzam ezt fel?

Figyelt kérdés
Tegnap egy fiú megtapizta a melleimet egy buliban. Soha nem jártam el szórakozni, eléggé szégyenlős vagy, de szép nőies adottságaim vannak. Nagyon rosszul érzem magam a történtek miatt. Mit csináljak? S
2013. febr. 9. 16:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ne járj buliba , a mai bulik erről szólnak sajnos!
2013. febr. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én akkor adtam volna neki egy pofont. Mégis mit képzel? És amúgy is milyen buli volt. Idegen és odajön tapizni? Vagy ha barát/ismerős, akkor meg menjen a fenébe! Nem a dedóba vagyunk, hanem felnőtt emberek.


Gondolom kultúrált helyen voltál, ismerősök között. Én kizárnám a baráti körből az illetőt, de előtte beszélnék vele.Fura, hogy a mai világba minden megengedett. 20 éve nem volt így. Lepofoztam volna, komolyan!

2013. febr. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

ha annyira rosszul éreznéd magad tuti nem írtad volna ide ki.

pszichológia arra vársz h most majd pasik írjanak rád amiért ilyeneket írtál magadról :D

2013. febr. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Miért érzed magad rosszul? Tehetetlenséget érzel, mert nem tudtál mit tenni, vagy engedted neki, és bűntudatod van, nem érted magad?
2013. febr. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
3-as ez az oldal ezért jött létre nem? Nem bírtam magamban tartani. Szüleimnek, ismerőseimnek nem akarok róla beszélni, de valahol muszáj.
2013. febr. 9. 16:45
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem engedtem neki, biztos részeg volt a fiú.
2013. febr. 9. 16:46
 7/12 anonim ***** válasza:
Hát, bulikban sok ilyen alakot találsz. Nem feltétlen azért tette, mert részeg volt, hanem mert sajnos sok lány ezt engedi, a fiúk meg úgy érzik, hogy megtehetik. Jelentős részük amúgy is azért jár ilyen helyekre (a hasonszőrű ismerőseim FB-s kiírásaiból kiindulva), hogy taperoljon, smároljon, dugjon, szóval ez van. Erről nem tehetsz, bármelyik lánnyal megtörténhet. Szerintem pár nap és el is felejted.
2013. febr. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Elárulod hány éves vagy? Tudod igazából nem neked kell szégyenlened magad. Kíváncsi lennék, hogy hány évesen engedtek el a szüleid úgy bulizni, hogy nem ismerték a társaságot kivel mész. Vagy egyáltalán hová.

Az egyik barátnőm 17 éves lánya is állandóan bulizgat, aztán csak sírdogál utána. Csoda hogy egyenlőre felfogta, hogy időre hazaérjen, ha már menni akar, vagy ha késik, legalább megemelje a telefont.


Lehet nem te vagy a hibás, hanem a szüleid mert elengedtek - már ha tényleg olyan fiatal vagy.

#2 vagyok

2013. febr. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

És egy tanácsot ha megengedsz. A legtöbb fiú azért engedi ezt meg, mert a legtöbb mai leányzó azt hiszi, hogy kislányként úgy öltözhet már mint egy felnőtt nő (miniszoknya, festett haj, iszonyúan kivágott felső stb....). Aztán persze fel se fogják, hogy a férfiagyat (ohhh miket mondok!) fiúk agyát ez mennyire felkavarja!


Óvatosnak kell lenni és fel kell készülni az ilyenre. Vigyázz legközelebb - már ha rád is jellemző ez. Illetőleg próbáld kezelni a helyzetet, hogy szerény és határozott fellépésű legyél, ne pedig kihívó és ne flörtölj csak okkal, ha tényleg akarsz valamit.


#2, 8 vagyok

2013. febr. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem voltam hiányos öltözetben, eléggé visszafogottan öltözködöm és nem villogtattam a melleimet. 18 éves vagyok.
2013. febr. 9. 17:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!