Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

2 fontos ember között kellene választanom.

az egyik a legjobb barátnőm akivel már 6 éve a legjobb barátok vagyunk, a másik pedig a barátom mellett.. nem tudok dönteni, de kell valakit választanom, nem akarok belemenni miért.. de a véleményetekre lennék kíváncsi, ti melyiket választanátok és miért?!

17L


2013. febr. 9. 19:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Van egy barátnőd, aki elvileg jó barátod, noss neki meg kellene értenie h van egy pasid.


A pasidnak meg el kell fogadnia h van egy barátnőd amiben semmi rossz nincs.


Az oka annak amiért nem lehet ezt megoldani azaz h mind túl fiatalok vagytok.

2013. febr. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem,miért kellene választanod.Szerintem mndkettőjükre szükséges van.Barátnő nélkül nincs egészséges fiatal.A szerelem pedig természetes dolog.
2013. febr. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én nem tudnék választani.

Igaza van a többi válaszolónak, legjobb barátra és párra is van szükségünk. Egyszerre. Ezt el kellene fogadniuk!


De ha a legjobb barátod tényleg a legjobb a barátod, és bármi történik is, számíthatsz rá, akkor inkább őt válaszd szerintem. Fiúk jönnek-mennek, de ma már nagyon nehéz igaz barátot találni. Ha megtaláltad, ne engedd el.


Ez csak abban az esetben nem jó így, ha a barátod adta az ultimátumot, hogy válassz. Mert egy igazán jó barát nem mondja, hogy válassz köze és a szerelmed között, mert tudja, hogy mindketten nagyon fontosak vagytok neki.

18/L

2013. febr. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi mindkettőtök válaszát :)
2013. febr. 9. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!