Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit kellene tennem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Szóval van egy srác akit kb 2-3 hete ismertem meg a neten. Nagyon jó fej, szeretek vele beszélgetni, nagy dumás. Csak az a baj, hogy mindig én írok rá. És nekem ez már kicsit zavaró, mert nem tudhatom, hogy zavarom-e vagy hogy kedvel-e stb. Ő még egyszer sem írt rám. De szerintem kedvel, mert ha nem kedvelne biztosan nem tudnánk elbeszélgetni akár 3-4 óra hosszákat.

Szóval az a kérdés, hogy mit csináljak? Amúgy nagyon helyes. Tetszik az életfelfogása is. Karrieres és kitartó. Szinte mondhatnám azt, hogy megtaláltam benne az énemet. (Jó most nyilván nem fogom felsorolgatni hogy mik a közösek bennünk, de ettől függetlenül ezt a mondatomat ne ítéljétek el. Nagyon kevés ember van akivel egy hullámhosszon tudok beszélgetni/ismerkedni.) De még azt csak nem mondhatom neki, hogy tetszel, stb.

Szal röviden tömören az a kérdés, hogy ti mit gondoltok erről? Hogyan lépjek?


2013. jan. 13. 21:11
 1/3 anonim ***** válasza:

azt nem irtad,hány éves vagy,és a srác?

hivd el randizni,de mond meg neki ö is irhat neked nyugodtan

2013. jan. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én 18 vagyok ő pedig 23. Még a csillagjegyünk is megegyezik. Nem mindig hiszek ilyenekben, de pl amit az én csillagjegyemről leírnak az mind igaz.
2013. jan. 13. 21:32
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem beszélj vele perobáld meg,nekem is volt ilyen hasonlo,csak sajnos még sem sikerült a kapcsolat végül
2013. jan. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!