Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan, mivel lehet kiengeszte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan, mivel lehet kiengesztelni egy férfit?

Figyelt kérdés

Csináltam egy butaságot ma, és szeretném holnap kiengesztelni az illetőt.


Nem vagyunk szexuális viszonyban.


Gondoltam rá, hogy főzök rá, de holnap pont hogy kajálni megyünk egy rendezvényre...


Mivel tudnám őt kiengesztelni? 40 éves.


2013. febr. 9. 19:59
 1/5 GabcyGabcy válasza:
Attól függ mivel bántottad meg, s mennyi ideje jártok! a főzés az jó ötletnek tartom, így le kell mondani a rendezvényt ha lehetséges :D . Légy sikeres!
2013. febr. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Békülős szex?
2013. febr. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Akkor érdekes a kategóriaválasztás.

Szerintem sehogy, vagy magától megbocsát, vagy nem.

2013. febr. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyszerű...ha nem vagytok szexuális viszonyban,akkor olyannal ami az érzelmekről szól,odafigyelésről! (ez is attól függ am,hogy miről is van szó....ha durva a dolog és kapcsiról,akkor ne szexel próbálkozz mert az szánalmas...ha lájtosabb dolog,akkor mehet a szex is )
2013. febr. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy rekesz jéghideg Kőbányai mindent megold!
2013. febr. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!