Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, próbálnátok ismerkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, próbálnátok ismerkedni egy olyan lánnyal, aki egyáltalán nem tud a mai tömegízléssel azonosulni?

Figyelt kérdés
Sem a mai divat, sem a mai rendszer, sem a mai zenékkel nem vagyok képes megbarátkozni. Olyan, mintha egy modern világban élnék, de csak ide csöppentem hirtelen. Egyébként nem kell olyan szörnyűséget elképzelni, szóval öltözködésem egyáltalán nem ódivatú, meg a kinézetem sem. Csak rohadt nehéz így pasit találni, mert sokuk nem bír velem azonosulni. Ti is távol tartanátok magatokat az ilyen lányoktól, mert furcsa, vagy nem tudom hogy mondjam...?
2013. febr. 10. 07:12
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
59%
Én sem nagyon tudom befogadni ezt a sok sz*rt ami körülvesz. Igazából én szívesen ismerkednék veled, de ez attól is függ hány éves vagy, hol laksz és hogy hogyan nézel ki. Én 23 vagyok, ha gondolod, akkor dobj egy üzenetet.
2013. febr. 10. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Első kösz a választ, de én nem ismerkedni akarok itt, csak véleményekre vagyok kíváncsi. Arra, hogy egy amolyan "ódivatú gondolkodású" ember (ahogy néha neveznek) érvényesülhet-e ma....
2013. febr. 10. 07:35
 3/24 anonim ***** válasza:
84%

Miért ne érvényesülhetnek? Ettől jó ez a világ hogy mindenki más, más stílussal, más ízléssel, más gondolkodással stb. Ha mindenki ugyanolyan lenne az nagyon unalmas lenne :)

Nem vagy egyedül nyugi

2013. febr. 10. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Érvényesülhet, ha jól öltözött és ápolt. Nem kell külön stílust képviselnie csak legyen ápolt ez a lényeg!
2013. febr. 10. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Nekem unokatesóm dettó ilyen és van vagy 3-4 barátnõje akik még kb így gondolkodnak. Nekem nem jön be ez a stílus de mindegyik barátnõjének van vagy volt már komolyabb barátja.
2013. febr. 10. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, pont ilyen. És kevés barátom van, nincs pasim se, és magányos vagyok. Ez a világ nem nekünk való, nekem legalábbis biztos nem.
2013. febr. 10. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
44%
Én is nagyjából ilyen vagyok, tehát ez számomra pozitívum. Persze én nem kellenék neked, mert ronda vagyok.
2013. febr. 10. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Én hasonló vagyok.

17/F

2013. febr. 10. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Hasonló a helyzet velem is. Ha megfelelő embert fogsz ki, akkor nem hiszem, hogy ezzel gond lenne. Kérdés merre kellene keresgélni, de ez a te "ízléseden" múlik.


Bár ahogy nézem, egy kicsit odaszólogatóbb is vagy, lehet egy kis "nyíltság" és egy kis visszafogottság nem ártana ha ismerkedési szándékaid vannak.

2013. febr. 10. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Nekem kéne egy ilyen lány. Egyáltalán nem szégyellném senki előtt, sőt szerintem egy hatalmas löketet adni, hogy együtt törjünk ki a jelenlegi helyzetünkből. Nincs ebben semmi rossz szerintem. 25/F
2013. febr. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!