Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, próbálnátok ismerkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, próbálnátok ismerkedni egy olyan lánnyal, aki egyáltalán nem tud a mai tömegízléssel azonosulni?

Figyelt kérdés
Sem a mai divat, sem a mai rendszer, sem a mai zenékkel nem vagyok képes megbarátkozni. Olyan, mintha egy modern világban élnék, de csak ide csöppentem hirtelen. Egyébként nem kell olyan szörnyűséget elképzelni, szóval öltözködésem egyáltalán nem ódivatú, meg a kinézetem sem. Csak rohadt nehéz így pasit találni, mert sokuk nem bír velem azonosulni. Ti is távol tartanátok magatokat az ilyen lányoktól, mert furcsa, vagy nem tudom hogy mondjam...?
2013. febr. 10. 07:12
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
89%
nekem is a 30 évvel ezelőtti zene és divat jön be :D
2013. febr. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
én is úgy érzem néha, hogy valami korábbi korból csöppentem ide, de azért szoktam találni rokonlelkeket 21/L
2013. febr. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
67%
juuuhj a sok gyökér egyből társkeresőzik!! XD
2013. febr. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
77%

én is meglehetősen konzervatív vagyok, és teljes mértékben megérelek téged. A rendszer, amiben élünk, ami irányítja az életünket, előbb utóbb összeomlik. Ahogy a római, hitleri német ország, a görög birodalom, az egyiptomi és még sorolhatnám. Ez a pénzügyi globális hatalaom sem lesz örök, nagy káosz van szinte mindenhol a világban.


ÉRtem, mire gondolsz. ÁTlagos ember vagy, akit nem húzott le magával a tömeg. Nagyon helyes :) Bár lenne olyan lány a környezetemben, aki nem a mai világnak é lcsak és követi a majmokat...


23FFI

2013. febr. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Figyu! Direkt nem olvasom el a válszokat előbb, nehogy befolyásoljanak a véleményemben. Én is kissé konzervatív vagyok az öltözködésben, a viselkedésben a szexben, és egyébként a való életben. No nem úgy, hogy az feltűnést keltsen, de nem jelenek meg agy toppban a színházban. De a strandon sem egy pertli a fürdőrucim. Azért elég csinos.

Hidd el, hogy vannak olyan férfiak, akik szeretik ezt a típusú embert. A kapcsolatodhoz a sármod, a tulajdonságod vezet. A tömegízlés pedig sok embert taszít is.

Volt itt egyszer két kép feltéve a srácoknak, hogy melyik csaj a megnyerőbb a számukra. Az egyik egy csinos , de Pláza-cica kinézetű volt, a másik pedig egy szép kosztümbe volt öltözve. A Trollokon kívül mindenki a kosztümös csajszit választotta. Ha a Trollokat nem számítom, akkor 100 % volt a második javára.

Ne változtass erőszakkal magadon. légy olyan, amilyennek jól érzed magad. Hidd el, ha kedves és megnyerő vagy, nem kerülnek el a fiúk. Ha ügyes vagy, és megvan a jelentkező, és neked is tettszik, úgy is az ujjad köré csavarod Őt mer majd Ő is azt akarja, csak nem mondja ki, mert az nem férfias. Csak úgy tedd, hogy a fiú érezze, hogy felnézel rá, és az önbecsülése megmaradjon. De egy ügyes nő ezt megoldja. Kihasználni azonban nem szabad senkit.

2013. febr. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
88%
és nem követi a majmokat..
2013. febr. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
88%
Én is ilyen vagyok, és pontosan tudom milyen nehéz ilyen fiút találni, de akad még néhány, remélem rájuk akadunk majd.
2013. febr. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
ha animézel, és berakod dupla-copfba a hajad igen
2013. febr. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat, örülök, hogy sokan vannak még így mint én! Csak bár a környezetemben is lennétek! :/
2013. febr. 11. 05:57
 20/24 anonim ***** válasza:
Én is ilyen lány vagyok. Különcnek érzem magam, mert nem szoktam primitív lenni és néha használok olyan szavakat amik másoknak meghaladja a szintjét (pedig én sem vagyok egy agytröszt) és már egyből ragasztják rám a "bölcs" meg hasonló jelzőket persze gúnyolódásból. De legnagyobb problémám, hogy nincs (legalábbis a közelben) egy kulturált kis szórakozóhely JÓ zenével ahova el lehetne menni és ismerkedni esetleg. Úgyhogy szerintem ez is megnehezíti a dolgokat. De attól függ milyen srácok jönnek be Neked, gondolom hasonló gondolkodású párt képzelsz el magad mellé nem ilyen gépzenén nevelkedett menőcsávókat.
2013. febr. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!