Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, próbálnátok ismerkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, próbálnátok ismerkedni egy olyan lánnyal, aki egyáltalán nem tud a mai tömegízléssel azonosulni?

Figyelt kérdés
Sem a mai divat, sem a mai rendszer, sem a mai zenékkel nem vagyok képes megbarátkozni. Olyan, mintha egy modern világban élnék, de csak ide csöppentem hirtelen. Egyébként nem kell olyan szörnyűséget elképzelni, szóval öltözködésem egyáltalán nem ódivatú, meg a kinézetem sem. Csak rohadt nehéz így pasit találni, mert sokuk nem bír velem azonosulni. Ti is távol tartanátok magatokat az ilyen lányoktól, mert furcsa, vagy nem tudom hogy mondjam...?
2013. febr. 10. 07:12
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Milyen kér, hogy a környezetemben nincs ilyen lány.:( (Veszprém megye)
2013. febr. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
*kár
2013. febr. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
:( Kevesen vagyunk úgy látom! De legalább vagyunk még :)
2013. febr. 13. 02:55
 24/24 anonim ***** válasza:
Szia, mi a helyzet veled mostanában?
ápr. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!