Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes lettem az egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem az egyik barátnőm barátjába aki meg engem szeret!?

Figyelt kérdés
Én már ismertem a barátnőm mostani barátját és amikor még nem voltak egy pár akkor nagyon sokat jártunk el kettesben és párszor csókolóztunk is. A barátnőmnek én mutattam be csak mint egy barátomat és a barátnőm azt mondta hogy nagyon aranyos a fiú és hogy szerintem lehetne-e nála esélye nem akartam megbántani és azt mondtam hogy lenne és ő meg ezen felbuzdulva teljesen belezúgott. Mivel nem szerettem volna hogy pofára essen ezért nem szóltam neki semmit arról hogy mi van a fiú és köztem szóval én inkább kiszálltam ebből. Úgy gondoltam hogy ez nagyon jó is lesz csak arra nem számítottam hogy majd a fiú egyik haverja világosít fel arról hogy csak azért van a barátnőmmel a fiú mert a közelemben szeretne maradni és hogy egy születésnapi bulin meg smárolunk. Most meg a fiú szeretne velem járni és én is vele de nem szeretném megbántani a barátnőmet...
2013. febr. 10. 15:45
 1/1 anonim válasza:
ha jó barátnő vagy akkor mondd el a barátnődnek, hogy mi a szitu, ez a legegyszerűbb. Biztos, hogy meg fog bántódni, de jobb minta arra eszmélne fel, hogy a barátnőjével csalja a fiúja.
2013. febr. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!