Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet egy csajt meghódí...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet egy csajt meghódítani? Szerintetek is ekkora a "konkurencia"?

Figyelt kérdés
Úgy látom kevés lány van aki szingli. Azok közül is ha valamelyiket kinézem akkor vagy bejövök neki vagy nem. Ha bejövök neki akkor még mindig ott van 3-4 másik csávó aki próbálkozik nála, így kicsi az esélye hogy én leszek a befutó
2013. febr. 10. 16:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Az a nő foglalt, akin fekszenek. Szerencsére (?) elég igaz mondás. Ha egy jó nőre vágysz akinek nincs pasija, akk jobb ha felkészülsz egy hosszú magányos életre :)
2013. febr. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Külső megfog, benső megtart, attól függ, hosszú távra szeretnéd-e? Akiket én ismerek, mindkettőre elég igényesek, a külső az első "szűrő". De ha már összejöttek is sokszor szakítanak egyik napról a másikra, szinte apróságokért. Bár néha jobb is, megjegyzem, mert olyat is láttam, hogy hiába kínlódtak évekig, csak nem illettek össze.
2013. febr. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nagyon kevés normális lány van, de rájuk van a legnagyobb kereslet, így törvényszerű, h legtöbbjük foglalt, és aki épp nem az, azt is hamar elviszi egy jóképű srác.
2013. febr. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ki ne vágyna jó nőre???

Nekem tetszen az a lényeg. Tetszett olyan is akire azt mondta egy haverom h szerinte csúnya. És rá rajtam kívül tudtommal egy gyerek még nyomult. És még biztos van akiről nem tudok.

Nem kell h hibátlan külsejű legyen. Arcra legyen szép és vékony legyen.

2013. febr. 10. 16:43
 5/6 anonim ***** válasza:
Valamit tisztázzunk.A jó nő és a szép nő,nem feltétlenül egy és ugyanaz.Nem a külső dönti el,hogy ki mennyire jó nő,mert egy szupermodell is lehet egy hárpia,de ez fordítva is igaz.Nekem a jó nő az,akinek a személyiségében megtalálom,azokat a tulajdonságokat amiket keresek.A külső önmagában szerintem semmire sem jó(legalábbis nálam nem sokat lehet elérni vele).
2013. febr. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5. Jogos. Sok előnytelen arcú, nem tökéletes testű nőnek is fantasztikus a kisugárzása, kellemes a személyisége.
2013. febr. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!