Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet meghódítani, egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet meghódítani, egy szerény visszahúzódó lányt?

Figyelt kérdés

Én próbálkozom, de nagyon nehéz. Nem tudok már miről beszélni vele, szinte minden alap téma már szóba került. Az a baj én beszélek egy csomót, vagyis próbálkozom, ő meg nagyon keveset. Nem próbálja hosszasan kifejteni valamiről a véleményét, csak gyorsan tömören jön a lényeg.


Most mondhatnátok, hogy biztos nem érdekled. De szerintem nincs teljes mértékben így. Én meg még nem akarom elengedni.

Fuu, ez valami kib***ott nehéz, pláne hogy én se vagyok egy olyan nagy dumás. Minden tippnek szívesen örülök, ha valaki hasonló cipőben járt és mesél róla annak meg még jobban. Privát is jöhet

(Nem próbálkoztam eddig sokszor a lányoknál, így pedig végképp nehéz egy ilyen lánynak a bizalmába férkőzni, lerombolni a falat, amit eddig általában én építettem)


2012. dec. 13. 23:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Alapból visszahúzódó vagy csak a te/fiúk jelenlétében?


Mert akkor csak szégyenlős és ez idővel oldódni fog benne, minél többet vagy vele.

2012. dec. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elhívtad már valahová? Vagy haza kisérted már?
2012. dec. 14. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Tonik:

Alapból ilyen

2012. dec. 14. 09:03
 4/6 anonim ***** válasza:
Végtelen türelemmel és tettekkel.
2012. dec. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
De minek akarod meghódítani? Ha együtt lennétek, akkor se beszélne többet, szóval marhára nem illenétek össze
2012. dec. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha vonzódik hozzád, akkor így is, úgyis csók lesz a vége.

ha viszont nem jössz be neki akkor nem lesz semmi.

Lehet ennyire gátlásos? Biztos, h ez a lány kell neked?

2012. dec. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!