Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindent én teszek meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindent én teszek meg a kapcsolatunkért, a barátnőm semmit. Jogosan zavar ez?

Figyelt kérdés

Mindig én megyek hozzá,én hívom,én küldök neki üzenetet,én csinàlok programot..ő magától egyszer fel nem hívna,sohase.Még amikor beteg voltam,akkor se érdeklődött.Ha én nem keresem akkor ő se engem.

Tudom,hogy a fiúnak kell kezdeményeznie,de normàlis ez? Egyszerűen úgy érzem,semmit se jelentek neki.

17/F-17/L

4 hónapja együtt.


2013. febr. 10. 20:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Én pont a párommal vagyok így... Ő a fiú mégis nekem kell mindenért kedvezményeznem... Nagyon ritkán van az ha ő kezdeményez az is az én kérésemre...

De hát szeretem úgyhogy elviselem ezt a kis bökkenőt. Bár mindezek ellenére nekünk jó a kapcsolatunk, nem szoktunk vitázni stb...

18/Lány

2013. febr. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezt mondd el neki :) ha ezután sem változik dobd ki
2013. febr. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Amúgy még (első vagyok) próbáld megemlíteni neki.

Énis mint nő jobban szeretem(/ném) ha a férfi kezdeményez. Mindezek ellenére én is megtennék mindent a kapcsolat fenntartásáért. De megértem hogy már szinte ciki/kínos hogy mindig te hívod/keresed fel. Már szinte zaklatásnak érzed... (legalábbis én így vagyok vele) Mi már lassan 1 éve járunk, kezdem megszokni...

2013. febr. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem jogosan zavar a dolog. Említsd csak meg neki.

Mert ha valaki nem túl kezdeményező, nincs ötlete közös programokat illetően, vagy csak esetleg nem mer előállni velük, van ilyen, na. De hogy soha nem keres, nem érdeklődik akkor sem, ha beteg vagy, az számomra is felvetné, hogy totál közönyös.

2013. febr. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!