Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez most rosszul jött ki, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most rosszul jött ki, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet hogy tetszik egy fiú több mint 1 éve már... Beszélni még nem beszéltünk sajnos,de nem igazán tudok más felé "kacsingatni" ... Kiderült hogy a legjobb barátjának tetszek,vele se beszéltem még de mindig néz,és mások mondták hogy én tetszem neki.. Hát mit ne mondjak,nem örülök neki. Így akkor semmi nem lehet köztem meg a kiszemeltem között? :(

Normális válaszokat légyszi!

15L



2013. febr. 10. 22:03
 1/4 Rainbowinthedark ***** válasza:
Ha nagyon jó barátok és van esze a srácnak akkor nem(nem ellened szól csak egy barátság ebben a korban sokkal jobban jön mint a párkapcsolat szerintem)
2013. febr. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
de lehet én a hejjedbe régen elmondtam vlna neki hogy szeretem és lecsaptam volna rá mert még elveszik tőlem ne törögy vele neked a kiszemelt kell mondmegneki oszt járjatok ne legyél gyáva!! Sok Sikert!
2013. febr. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ismerkedj őssze mind a kettővel!
2013. febr. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Tobd fel a kiszemeltednek hogy pl van egy film amit szivesen megnéznél a moziba,és nincs ki elmenjen veled és rossz igy neked, vagy hogy van egy jó kávézó/étterem/sütis vagy bármi,ahol azt mondják hogy az xy étel/ital,stb jó,és megkóstolnád. Ha kap ilyen alkalmon elfog vinni randira,ha pedig nem akkor felejtős. Mellesleg ezt majd ők ketten lerendezik. Ha igazán jó barátok nem fogják hagyni hogy közéjük állj,ha pedig hadják értelme nem lett volna eleve se a barátságuknak.
2013. febr. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!