Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elmentem randira és nem jött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmentem randira és nem jött el az a gyerek. Nagyon rosszul esett. Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Bevallása szerint írt sms-t.. hogy miért nem tudott jönni.. de én nem kaptam meg.. Most nagyon dühös vagyok.. Elhiggyem neki?
2011. júl. 10. 17:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
99%
Hagyd a fenébe azt cső.
2011. júl. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%
Jobb is, hogy nem randiztál egy gyerekkel.
2011. júl. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Te ismered,képes lenne -e átvágni.Mi nem tudhatjuk.
2011. júl. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
98%
Hány éves vagy? Készülj fel rá, hogy nem ez lesz az egyetlen csalódás az életedben. Ha ez lett volna az első randi, akkor hagyd a fenébe, ne hagyd magad mégegyszer átvágni.
2011. júl. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem nem őszinte. De ki tudja? :-??
2011. júl. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
18 évesek vagyunk mindketten. de nem tudom olyan jól elvoltunk meg minden...
2011. júl. 10. 17:45
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez egyszer velem is előfordult, állítólag betettek neki egy plusz órát (talán igaz is lehetett, mert még nagyon sokáig keresett utána), de nem foglalkoztam vele többet.

Ha fontos neked, adj még egy esélyt, ha nem, menjen.

2011. júl. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyd, hogy kicsit teperjen utánad, hogy tudd, hogy az nem csak egy kifogás volt, hanem tényleg szeretne Téged... gondolkodj picit lazábban vele kapcsolatban, amíg nem bizonyít. ha nem keres, ne foglalkozz vele.
2011. júl. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd a fenébe. Eleve egy normális férfi felhív ilyen esetben, nem egy sms-t dob...


Ja meg pont most nem ment át az üzenet. Szerintem kamuzik.

2011. júl. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

hagyd a francba, ne keseregj. ha annyira fontos lettél volna neki, akkor nem smst ír, hanem felhív, és bocsánatért esedezik, valamint megígéri, h bepótoljátok.


az ilyen komolytalanokkal nem érdemes kezdeni.

2011. júl. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!