Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Itt az ideje változni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt az ideje változni?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, fiú, az elmúlt nem tudom hány évben volt egy pár nőm. Mondjuk úgy 50-60, ami futó és komoly volt kb.

Mostanában nagyon összegyültek a bajok ezzel kapcsolatban.

Iskolában botrány emiatt, apasággal megvádoltak, veszekedés stb, ez nagyon gáz és én már rosszul vagyok ettől az egésztől.

Normálisan akarok élni, egy aranyos barátnőt találni és vele lenni, ennyi.


Ez a változás nem korai ugye? Mások is így csinálják?

Nekem komolyan hányingerem van már ettől az egésztől.

(Egy csoki, egy pia, egy két kedves szó és viheted föl..hányinger ez az egész mai világ.)


Persze én sem vagyok különb, de most megakarok változni.

Ez is elitélendő, hogy fiúk így össze-vissza...?

Köszönöm a válaszokat. 23/f


2013. febr. 10. 22:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Eddig sem volt kötelező ez az életforma.
2013. febr. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Mi miatt tiltanak le?

Az már jó,ha pozitív dologként éled meg azt,hogy változik a gondolkodásod.


7# vagyok

2013. febr. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Szerintem nem korai,sőt már épp,hogy itt volt az ideje:)

Amúgy ahogy olvastam,hogy 50-60 lány,egy kicsit tágra nyílt a szemem,de lehet csak prűd vagyok:D

Egyébként legalább eddig kiélted magad,de azthiszem valamikor meg kell húzni a határvonalat,mert szerintem nem a legjobb életforma,ha az öregebb éveidre gondolsz.

2013. febr. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Tök jó, hogy megakarsz változni, de azért a fentieket közöld a jövendő aranyos barátnőddel is! Mármint azt, hogy ennyi nőd volt...Nem biztos, hogy örülne neki, ha elkapna tőled valamit. Ennyi nő után simán lehet olyan bajod, amit férfiként te nem biztos, hogy észreveszel, de simán átadod. Amúgy szerintem egy férfinél is elég undorító, hogy ennyire nem igényes, hogy kb " akárkivel" összefekszik, mert a számok alapján nem sokat válogattál. Még nem késő változni,de ennek még szerintem lesznek hátulütői egy kapcsolatban. Azért az jó dolog, hogy beláttad, hogy ez így nem frankó!:) Sok sikert a változáshoz!
2013. febr. 11. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!