Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem kirekesztő egy kissé a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kirekesztő egy kissé a Valentin nap?

Figyelt kérdés
Úgy értem azokkal szemben, akiknek ilyen, vagy olyan oknál fogva nincs szerelmük? Nem kellene egy kicsit nagyobb tekintettel lenni a magányosokra? Mert elképzelhető, hogy nekik igen csak rossz kedvük van azon a napon érthető okokból...

2013. febr. 11. 16:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Van párom, mégis teszünk a Valentin napra nagy ívben :D :D egyikünk se Bálint :DDD semmiben se más számunkra az a nap mint a többi :D minden nap szeretjük egymást és kedveskedünk egymásnak, nem kell ahhoz szívecskés csili-vili nyáltól csöpögő "ünnep" :D

Amúgy ugyanilyen rossz érzés lehet karácsonykor az árváknak vagy az özvegy idős néninek az utcánkban pl... vagy még rosszabb... Minden ünnep "igazságtalan", ezért utálom az összeset xDD


Szóval nekem van szerelmem, de már én is alig várom hogy legyünk túl rajta, mert komolyan hányingert kapok már :D


18L

2013. febr. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem is volt még barátnőm.
2013. febr. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Szerintem - legalábbis úgy veszem észre -, hogy a (szerelmes) párok maguk sem szeretik a Valentin napot, sőt, kikérik maguknak, hogy csak ilyenkor szeretnék a másikat.

Namármost, ezen logikából kiindulva - és ami mindig is így van/volt/lesz - az összes többi napon (is) találkozhatsz szerelmes párokkal lépten-nyomon: parkokban, boltokban, vízparton, utcán, lépcsőházban, szórakozóhelyen, strandon stb. enyelegnek, ha úgy tetszik. És, bizony ezt is el kell viselnie minden egyedülállónak. Nem fog ezért egy szép napos tavaszon a szobában ülni, hogy ne találkozzon nyáladzó szerelmesekkel, nyáron bezárkózni, hogy ne lásson pancsoló párokat és így tovább...

Tehát, ez a nap semmivel sem fájóbb, mint a többi - maximum máskor nincs a lányoknál vörös rózsa, plüssmaci vagy szív-lufi :)

2013. febr. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ezen az oldalon majdnem mindenki életunt beteg lúzer fasz/pi..a?! F.sz kivan...
2013. febr. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

"Ezen az oldalon majdnem mindenki életunt beteg lúzer fasz/pi..a?! F.sz kivan..."


Nem lennél te a helyükben! Könnyen beszélsz!

2013. febr. 15. 21:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!