Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem akarok egyedül valentin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarok egyedül valentin napozni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Hónapok óta nem csókolóztam, kii van éhezve a szám, és magányos vagyok. Mit csináljak, hogy legalább valentin nap ne legyek egyedül? (légyszi olyanok ne írjanak privit akik csajozni akarnak, nem vagyok az idegenekre kíváncsi)
2013. febr. 11. 20:34
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Én azt se tudom mikor van Valentin-nap. Kb. ennyire is érdekel:D Fura, hogy neked ez probléma. 22/F
2013. febr. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

niko93 69%-ban ad hasznos válaszokat

You know what i mean M:DDD

2013. febr. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Töltsd velem :)
2013. febr. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
I know, i know! Ironikus :D
2013. febr. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

képzelj oda magad mellé valakit ahogy én szoktam :P

f19

2013. febr. 12. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Menj el egyet kiruccani a haverokkal, barétnőkkel, egyél, igyál, csináld azt amit a hétköznapokban is szoktál. Én ehez hasonló dolgokat csináltam és bevált. Neked hogy telt az idei illetve a tavalyi Valentin-napod?
2014. febr. 15. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Basszál be. Nekem sincs senkim, mégis szeretem ezt a napot :)

Üdv: Bálint

2014. júl. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!