Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Félek hogy milyen lessz az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vivi202 kérdése:

Félek hogy milyen lessz az első nőgyógyászati élményem.! Mit fognak velem csinálni? :O küldjetek fotót. Az egyéb eszközökről.

Figyelt kérdés
2013. febr. 12. 19:50
 1/8 anonim ***** válasza:

:D

Főleg kézzel és pálcával matat benned, semmi extra. Esetleg egy fém tágító. Mondjuk az hideg :/


Lazulj el: http://www.youtube.com/watch?v=mK5nUmygJ58

2013. febr. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én nem emlékszem milyen eszközök vannak. De azt fogod majd gondolni utánna "huhh ennyi volt az egész?" Szóval no para.
2013. febr. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

gondolom nőgyógyásztól is függ hogy milyen lesz,én egyszer voltam,megfogattam hogy soha többé nem megyek,olyan tapló volt a tata

am nem lesz fájdalmas,kicsit kellemetlen lesz de túllehet élni

2013. febr. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm mindenkinek!:) de azért még picit félek :D
2013. febr. 12. 19:54
 5/8 anonim ***** válasza:

Először paráztam, aztán még tettem is egy megjegyzést, mert elég gyorsan végzett a doki:

" Csak ennyi volt???" És mindezt széttárt lábbakkal. :D:D

Ja és van még ultrahangos vizsgálat is.

2013. febr. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
akor kibirható :) ti hány évessen voltatok elösször? :)
2013. febr. 12. 19:57
 7/8 anonim ***** válasza:
én 17 évesen voltam először vizsgálaton, de nem olyan gáz mint hiszik az emberek. valami hosszabb felsőben menj, ami akkor is takar, ha alul már nincs rajtad semmi. Először kérdezgetni fog, miért mentél pontosan, van-e panaszod, mikor volt menzeszed, szedsz-e valami gyógyszert. Aztán megvizsgál, kenetet vesz egy ki pálcikával. Aztán egy kéz bent, másikkal pedig megnyomkodja több helyen a hasad. Én szoktam kérni mell vizsgálatot is, akkorazt is végigtapogatja nincs-e benne csomó. Kb ennyi az egész. Pár perc. Nem az ember kedvenc látogatása, de a fogorvos ezerszer rosszabb szerintem.. :)
2013. febr. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Titokgazda ***** válasza:

Ha még szűz vagy, és teheted, mielőtt elindulsz otthonról menj el kakilni! (Majd mosakodj meg!) Szüzességed tényét vizsgálat előtt közöld az orvossal!

Ebben az esetben (normálisan) végbélnyíláson keresztül fog vizsgálni. Főleg tapintással. (kesztyűben)

2013. febr. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!