Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Középiskolás kolisok! Mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Középiskolás kolisok! Mennyire gyakoriak a kolitokban a homoszexuális kapcsolatok?

Figyelt kérdés
Nem csak a tartós kapcsolatokra gondolok, hanem akár az egyalkalmas kipróbálásokra is.
2009. szept. 6. 18:10
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
2 különböző kollégiumban voltam évekig, de soha sem találkoztam melegekkel, de még csak hallani sem hallottam ilyenről. Biztos, hogy van, de ritka mint a fehér holló.
2009. szept. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem ritka az ilyesmi.
2009. szept. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
27%

Remélem, hogy nagyon ritka, sőt! remélem, hogy nincs b.zi a középsulikban...


-ReapeR-23/F

2009. okt. 30. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%

középiskolában ugyanúgy 5-7% körül van a melegek aránya, mint a teljes lakossághoz viszonyítva.

Főiskolán/egyetemen pedik 8-10%, mert a melegek az átlagosnál gyakrabban mennek felsőoktatásba.

Az más kérdés, hogy a többségük titkolja.

2009. okt. 30. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%
Lehet (sőt szinte biztos), hogy a koleszokban is vannak homoszexuálisok, de valszeg titkolják.
2009. okt. 30. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is titkoljak. Kulfoldi sulimban 5-6 homokos fiu/lany van, akik nyiltan vallaljak. Otthon meg titkoljak.
2009. okt. 30. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Hello, én 7 évig voltam kolis és senkiről nem tudtam hogy meleg vagy sem. Volt gyanum hogy ki lehet ez, de egy ilyen kis közösségben nem meg odalépni az ember mert mi van ha téved és akkor hamar híremegy a dolognak.

Egyalkalmas dologban benne lettem volna, aztán végig gondoltam a dolgot és a legbukás veszélye túl nagy lenne, nem érné meg.

Senkinek nem hiányzik az hogy a vonzalma miatt kikezdjék.

2009. okt. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
56%
Idióták vagytok ! Míg végigmész egy utcán legalább 10-20 meleg embert látsz ! Csak nem tudod róla mert ő egy hétköznapi homoszex ember nem pedig pink tangában flangáló bohóc ! Ami azt jelenti, hogy MINDENHOL vannak melegek(ami nem tudom miért zavar!)
2010. júl. 5. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!