Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Amelyik férfi 23-25 éves múlt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amelyik férfi 23-25 éves múlt már, és nem csajozott, ezáltal nem volt kalandja egy lánnyal/nővel sem, érdemes elkezdenie az ismerkedést, vagy adja fel?

Figyelt kérdés
2013. febr. 13. 16:08
1 2
 1/14 anonim válasza:

Érdemes elkezdenie? Eddig még nem kezdted el?

Sosem késő. De minél tovább halogatod, annál rosszabb.

2013. febr. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:

Bocsi, rosszul értelmeztem a kérdést :D


Sosem késő elkezdeni! :)

2013. febr. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
58%
add fel. ha idáig nem volt barátnőd, akkor ezután sem lesz. ez az élet rendje.
2013. febr. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

kicsit fura.. miért nem csajozott?

egyébként ettől még simán ismerkedhet, de nem értem, hogy eddig miért nem tette.

2013. febr. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

hát persze, aki elmúl 23 és még nem fogott női mellet, az menjen vonuljon el egy barlangba és éljen szerzetesi életet.

Dehogyis! Menjen és pótolja be amit eddig elszalasztott! A szerelem egyáltalán nem korfüggő sokan a válásuk után találják meg az igazit, mikor már jócskán elmúltak 30-40 évesek. Sokaknak akkor nő be a fejük lágya. Szexkapcsi, kaland, meg főleg nem korfüggő, olyanok mindig lesznek, akik csak egy laza estére vágynak..

2013. febr. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Én pont 23 vagyok...De túl vagyok pár kapcsolaton,1-2 bonyolultabbon is.

Szerintem ha valamit(és nem csak szerelmi téren gondolom ) elhatároznék mostanában,biztos vagyok benne,hogy a végére el érném a célom.Akár pénzügyekben,amire volt sok példa,akár szerelmi ügyekben,mondjuk erre is volt már példa.

Ha valaki ilyenkor kezdi el,akkor ki marad egy csomó tapasztalat,a jó,és a rossz,amiből lehet tanulni.Ilyen téren 16 körülinek számít.De valószínűleg ezt is be lehet hozni,idővel.

2013. febr. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
nyilván nem lesz könnyű, de sohasem késő elkezdeni. sok lány is ugyanígy van, mert későn érő típus, vagy eddig a tanulásra koncentrált, meg még ezer oka lehet, szóval nem gáz és nem kell feladni
2013. febr. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
És akkor még az se garantált, hogy egyáltalán tudok találni valakit. Könnyen egyedül maradhatok életem végéig.
2013. febr. 13. 19:13
 9/14 anonim ***** válasza:

de miért nem csajoztál eddig?

egyébként ettől függetlenül még simán lehet valakid... csak ne így állj hozzá.

2013. febr. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Az én életem,hát hogy is mondjam...rosz.De sokat csajoztam,és általában volt is csajom.

De ennyi idősen nem mondhatod,hogy soha nem lesz.Azt ki jelenthetem,hogy nem leszek milliárdos(remélem milliomos igen),hogy nem tudhatok soha a világ minden titkára a megoldást,se a nagy kérdésekre.Bár ha 1re tudnám a választ,mindenkinél többet tudnék...

De ilyen piti dologra nem mondanám,hogy soha nem lesz.A másik meg,hogy tényleg nem nagy dolog,és csodálkozom,hogy elkeserednek az itteni emberek,hogy nekik nincs.Nekem sincs,de majd lesz,ha úgy alakul az életem.

2013. febr. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!