Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha azt mondja rám egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azt mondja rám egy fiú hogy "aranyos vagy" akkor tetszem neki?

Figyelt kérdés
Randi után mondta ezt hogy"nagyon aranyos vagy".
2013. febr. 13. 17:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát általában, ha megkérdezik, hogy milyen ez a lány és azt mondom, hogy aranyos az nem jelent jót:D
2013. febr. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

És ha úgy mondta hogy "nagyon aranyos vagy, jól éreztem veled magam"? :D

Csak ez az aranyos olyan fura...Mondjuk tényleg nem vagyok egy szexi csaj, hanem visszafogottabb vagyok.

2013. febr. 13. 18:02
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

én pozitív jelzőként szoktam használni... Amúgy meg én az a fajta vagyok, aki megmondja, hogy jó vagy rossz... Nem fogok alakoskodni senkinek :DD (lehet ezé' nincs csajom... :P ááá véletlenül sem a külsőm miatt xd)

F17

2013. febr. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én csak akkor mondom egy lányra, hogy aranyos ha bejön nekem. Ha nem tetszik akkor nem mondok semmit.
2013. febr. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyértelmű :)
2013. febr. 14. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!