Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan férfi akiknek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan férfi akiknek a szőke nők a gyengéi?

Figyelt kérdés
Csak mert tisztára elvagyok keseredve hogy mostanában a fiúknak a fekete hajó,szolizott lányok jönnek be....a szőkék meg valahogy hanyagolva vannak.Most akkor a fekete haj a divat vagy ezt nem értem...
2013. febr. 13. 18:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
nekem mindkét hajtípus tetszik nagyon, a szőke is!
2013. febr. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
a hajszín nem befojásolja a párkapcsolatot, de ha tudni akarod sztem azért mert a fekete az egy merészebb, szexisebb szín és ez megfogja a srácokat. Ennyi.
2013. febr. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
*akinek
2013. febr. 13. 18:20
 4/17 anonim ***** válasza:

Mondjuk én undorodom a fekete hajtól.

( Elnézést ha megsértettem valakit )


Amúgy meg , igen vannak , én is köztük vagyok (:

2013. febr. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
*hajú :D és tényleg szőke vagyok :D
2013. febr. 13. 18:21
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

egyetemen a csoportban volt egy szőke hajú, kék szemű tünemény. eléggé emlékezetes maradt számomra, kis aranyos...

F

2013. febr. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
52%
nekem inkább a szőke csajok jönnek be :D hány éves vagy???
2013. febr. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Nekem gyengéim a szőkék :)

Amúgy meg ez a hajszín hülyeség.

Igaz a szőke megy ki a "divatból" de azt nem hiszel el,hogy a hajszín miatt nem szólítják le a lányt

2013. febr. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
57%

Nekem is pl a szőke hajú, kék, vagy zöld szemű csajok jönnek be, hófehér bőrrel.. :) De ez nem előfeltétel, am küldj privit és megmondom milyen csaj vagy, de képpel! ;)

F/19

2013. febr. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem a természetes hajszín a legjobb, mindegy milyen szín, minél világosabb bőrrel.
2013. febr. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!