Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az a meleg büszkeség? Mire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az a meleg büszkeség? Mire lehet büszke egy meleg?

Figyelt kérdés
2009. szept. 6. 20:46
1 2
 1/11 anonim válasza:
15%
XD XD
2009. szept. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
56%

Mint a hetero büszkeség. Mert büszke vagyok hogy hetero vagyok. De igazából nem, mert nekem ez természetes. Nem is hallani sehol sem olyat hogy hetero-büszkeség, mert a heteroknak természetes hogy heterók. A melegeknek viszont nem természetes hogy melegek, ezért hangsúlyozzák. Ergo: ők maguk különböztetik meg a fajtájukat a normális emberektől azzal, hogy mindenfele azt szajkózzák hogy elvannak nyomva. Ha ku$$ban maradnának a pic$a se foglalkozna velük.


Erre én meg azt mondom: aki ilyen hülye az haljon meg. Megérdemlik elnyomott sorsukat.


22L

2009. szept. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%
a kifejezés arra vonatkozik, hogy a melegek sok helyzetben hátrányban vannak, ha nyiltan vállalják a szexuális beállitottságukat, ezért a többség szégyenli, vagy legalábbis titkolja. igy a büszkeség inkább arra vonatkozik, hogy már nem szégyenli.
2009. szept. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
58%

Én azt tanultam, a másságot tolerálni kell.

Ma meg egyenesen tisztelnem kellene ezeket?

Örülniük kéne, hogy nem üldözik őket.Erre fel mindent akarnak, gyereket, házasságot, parádét.

Rühellem a hálátlanságukat az őket nem kitaszító normális emberekkel szemben, ezért ne is beszéljünk toleranciáról.

Szerintük a felvállalás nagy dolog és erre büszkék, nem a másságra.

Biztos nehéz volt apuéknak bevallani, de szerintem maradjon is ez a családon belül.

2009. szept. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
60%
Elvárják, hogy tiszteljük s elfogadjuk őket mikor olyan táblákkal vonulnak fel, hogy Jézus meleg volt, meg, hogy Jézusnak is 2 apja volt... simma provokáció, ha nem nézné őket senki és a kutya se dobigálná őket nem ordibálnák, hogy mocskos buz*ik stb, akkor szerintem nem is lenne meleg felvonulás!
2009. szept. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
37%

Ezt már kiveséztük egy rövidebb vitában, nem akarom magam ismételni (én vagyok, aki a viccel kezdte):

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..

2009. szept. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
19%
hogy mások farába teszik a répát, naccerűszép. hm, hogy ezt már a heterok is csinálják? akkor nekik is magukba kéne szállni egy kicsit. :)
2009. szept. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
24%
arra lehet büszke hogy csak faszt szereti xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD low
2009. szept. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ott a pont az első hozzászólónál.
2010. ápr. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért, aki nemzetileg büszke, az mire büszke? Nem kevésbé értelmetlen Magyarországon büszkének lenni arra, hogy magyar vagy. Ez nem egy teljesítmény, hanem egy veleszületett adottság.


Ellenben olyan közegben, ahol elítélnek, bántalmaznak vagy hátrányos megkülönböztetésben részesítenek a magyarságod miatt, ott büszke lehetsz, ha mégis emelt fővel jársz. A melegek pedig egy heteroszexuális többségi társadalomban pontosan egy ilyen helyzetben lévő kisebbséget alkotnak. Vond le a párhuzamot.

2013. júl. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!