Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy nő hogyan adja egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nő hogyan adja egy férfi tudtára, hogy anyagilag független?

Figyelt kérdés
Mielőtt még bárki belekezdene a fröcsögésbe, a helyzet a következő. Anyagilag teljesen független nő vagyok, szeretem a luxust és a mindent, ami ezzel az élettel jár. Szeretném éreztetni a férfiakkal azt, hogy nem vagyok rájuk szorulva, de nem közönséges módon. Öltözködés és megjelenés kizárva, mert a férfiak nem tudják megkülönböztetni a ruhákat úgysem (tapasztalat). A célom ezzel az, hogy szelektáljak a kínálatban. Ötletek?

2013. febr. 13. 21:38
1 2 3
 21/24 omba ***** válasza:

Nem mondom, hogy aki értelmes, az csóró, de kétségtelen, hogy 120-as IQ fölött nem illik ilyen szavakat ismerni (persze ismerjük, csak nem használjuk), hogy Tamaris, Vero Moda, Dior... szóval nem csodálom, hogy ezekből nem vette le senki, mire célzol.

Viszont ezért nem tudod, kit rázol le.

Tényleg, akkor mi a luxus?

Valahogy úgy látom, a "gazdag" az olyan 1 milliárd vagyon táján kezdődik.

De, ha anyukád kocsijával jársz, akkor milyen értelemben vagy független?

2013. febr. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

20/21: Ízlésesen öltözködöm, nem szeretem a feltűnősködést, az élénk színeket. Fekete, barna, szürke, a sötétebb színárnyalatok dominálnak nálam, semmi csilivili, csillogós hülyeség. Eszem ágában sincs kihangsúlyozni, vagy direkt mondani, csak éreztetni szeretném. A viselkedésemmel nincs gond egyébként, kedvelnek az emberek. :)

21/21: Hogy mi a luxus számomra? Pl. az, hogy idén 3 nyaralásra fogok menni (Seychelles szigetek, Phucket és Görögország), aztán az, hogy ami megtetszik, azt megvehetem magamnak akármikor. Olyan értelemben vagyok független, hogy saját házam van és minden költséget én fizetek körülötte.

2013. febr. 14. 10:54
 23/24 anonim ***** válasza:
50%

Oltozkodes pedig egyertelmuen egy szuro.

Ha valoban luxus ruhakat hordasz, az feltunik az embereknek, akkor is ha nem erdekli oket a divat es szolid darabokat viselsz . Ha nem is tudnak osszegszerusiteni, a kulonbseg akkor is lejon mondjuk egy 1000€ Givenchy top es pl. egy HM,Zara darab kozott.


Haz(ak),auto is egyfajta szuro. Ha kiszallasz egy 45-50 millios autobol nem fog hozzad csoro odamenni, mert zavarban lesz.

Vagy rendezel egy partit a hazadban, amin latszik h draga...ezzel mar erezteted a kulonbseget.


Nem tudom ha ezek nem jonnek be akkor....

Jarj neves klubbokba max.

2013. febr. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
A házamba pl. nem engedek be akárkit, de a bútorokon látszik, hogy mi a helyzet. Lehet, hogy mégis kell egy kocsi. :)
2013. febr. 14. 19:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!