Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 17/L vagyok, és tetszik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17/L vagyok, és tetszik egy együttes énekese. Próbálkozzak, vagy alapból ne is reménykedjek? (folyt. )

Figyelt kérdés

Ő 30/F, és nem tudom, hogy van-e felesége, vagy barátnője. Viszonylag gyakran fellépnek, úgyhogy barátokkal ha tehetjük, mindig kimegyünk, és a színpad előtt táncolunk végig. :)

Régebben írtam már neki iwiwen egy koncert után, és azóta, mióta megemlítettem ott neki, hogy imádjuk az Afrika című számot, azt mondta, hogy igyekszik rábeszélni a többieket, hogy legközelebb is azzal kezdjék (azóta 4szer voltunk, mindig azzal kezdték :)

Többször is úgy veszem észre egyébként, hogy engem néz.


Viszont ott van a korkülönbség.. vajon egyáltalán érdemes lenne-e próbálkozni (arra gondoltam, hogy legközelebb közös képet kérek), vagy hagyjam inkább? :( Annyira jó lenne.. de igazából azt se tudom, hogy ezen kívül hogy tudnék közeledni hozzá..

Az is lehet, hogy csak beképzelek magamnak (pl hogy engem néz, meg ilyesmik)


Előre is köszönöm!!


2009. szept. 6. 21:59
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek az elöttemszólókkal csak annyita fűznék hozzá, h aki nekem tetwszik az is énekes, és egyáltalán nem nőcsábász.sőt félénk.-bár ő még csak 18- csak ezek alapján mondom h nem biztos h olyan nagy nőcsábász
2009. szept. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Sziasztok!:) Nagyon szépen köszönöm a sok választ, igazatok lehet.. egyébként kíváncsiaknak: Flört Band, egy soproni együttes. =)
2009. szept. 7. 21:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!