Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Neten tényleg csak a csúnya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neten tényleg csak a csúnya férfiak ismerkednek?

Figyelt kérdés
Én lány vagyok, és figyelmeztettek, nehogy valaha valami netes fórumon ismerkedjek, mert ott nem találnék, egy helyes srácot sem.
2013. febr. 14. 17:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség. Én is ismerkedtem neten és nem vagyok egy vissza taszító küllemű alak. (A nők szerint sem :) )
2013. febr. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hülyeség.
2013. febr. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Neten tényleg csak csúnya lányok ismerkednek?!:D

A lányokról tudom, hogy nem minden esetben.:)

Kb.

F

2013. febr. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem meg tényleg csak azok,akikkel vmi probléma van.
2013. febr. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem. Mondjuk én sem kifejezetten keresek párt, de elég jól nézek ki(bocs..), és itt rá szoktam írni lányokra. Különösebben nem várok semmit a dologtól, de időtöltésnek jó, és ha véletlen egyszer szex vagy ilyesmi lesz belőle(ami már előfordult..), az csak jó.
2013. febr. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
A barátnőim mondták, hogy így van, és nekik még sose sikerűlt, egy jóképű, de még átlagos fiúval sem megismerkedniük neten. Itt is van, hogy rám írnak, általában 30 fölötti emberek, ha kiírom a válaszaim után, hogy 19 vagyok, miből gondolják, hogy harmincasokkal akarok ismerkedni?
2013. febr. 14. 17:40
 7/12 anonim ***** válasza:

Mert egy csomó korodbeli lány keres simán 30 feletti pasit :-P

Egyébként meg nem ... évekig ismerkedtem neten - bár mondjuk nem tartom magam jóképűnek -, de nem azért mert élőben nem tudok. Ott is ugyanannyit kb. Egyszerűen csak egy plusz ismerkedési csatorna, ezzel is több az esély ...

2013. febr. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem igaz... Van egy ismerõsöm aki fentvan ilyen társkeresõ oldalon és sztem helyes kölök.
2013. febr. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az biztos hogy csúnya lányok ismerkednek a neten.
2013. febr. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Sz..Á.. válasza:

Kedves 19 éves lány! Az ismerkedés tényleg nehéz ügy manapság, azt hittem, csak középkorútól fölfelé! A barátnőid azt mondták, a neten nem lehet jó(képű) pasival ismerkedni? És azt miért nem mondták meg, vajon hol lehet?

Lehet, hogy sehol? Lehet, hogy az "első osztályú árut" azonnal elkapkodják, bárhol is próbálkozik? Tény, hogy a netes társkeresés egy kecsegtető lehetőség azoknak, akiknek nehezen megy ez a dolog, akik kevésbé sikeresek a való életben. Vannak társkereső oldalak. Ezeknek az az előnyük, hogy az oda regisztrálók többsége ismerkedni akar, tehát nem ciki próbálkozni, hehát a félénkebbek is könnyebben megteszik.

Egyébként én csak véletlenül "jártam erre", de láttam már 2 huszonéves pasi kérdését is arra vonatkozólag, hogyan veszítsék el a szüzességüket. Ami nem vicc, mert nekem is 24 éves koromban sikerült csak. Nem volt egyszerű! Nem a technikai kivitelezés :) , hanem amíg odáig sikerült eljutni: az ismerkedés. Most számolok utána: a nyáron lesz 24 éve... Fontold meg a javaslatomat: ha a barátnőid nem biztatnak azzal, hogy Te nyernéd meg előttük a szépségversenyt, Te se a "legjóképűbb" pasit szemeld ki magadnak. Neten, vagy nem neten, az mindegy. Mindenesetre, ha nem próbálod meg, nem fogsz találni...

2013. febr. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!