Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Neten tényleg csak a csúnya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neten tényleg csak a csúnya férfiak ismerkednek?

Figyelt kérdés
Én lány vagyok, és figyelmeztettek, nehogy valaha valami netes fórumon ismerkedjek, mert ott nem találnék, egy helyes srácot sem.
2013. febr. 14. 17:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szerintem, ez egyaltalan nem igaz.


En neten csak felületes, kifejezetten testisegen alapulo kapcsolatokat keresek, mert nincs idöm/kedvem feleslegesen randizgatni olyanokkal, akikröl csak kesöbb derül ki, hogy ök igazabol mast akarnak.


Persze oriasi nagykepüseg lenne azt allitanom magamrol, hogy jokepü vagyok, de amikor talalkozom neten megismerkedett lannyal, akkor a legtöbb esetben nem maradok egyedül estere.


De ugyanugy vannak olyan normalis sracok is, akik jol neznek ki, komolyabb kapcsolatot is keresnek, de nincs bennük annyi batorsag, hogy elöben ismerkedjenek.

2013. febr. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Hát figyelj, egyrészt ami az egyiknek ronda, a másikat lehet hogy nem érdekli, sőt gondolhatja helyesnek is!

Mint az utcán, téged is biztos van olyan aki, nagyon szép lánynak gondol, míg más lehet hogy amolyan tök átlagosnak/szürkének, de ez mindenkivel így van, és nincs értelme akárkit is le csúnyázni, ha nekem nem tetszik valaki azt mondom hogy, nem olyan vonzó a szememben, de csak azért mert nekem nem tetszik valaki nem jöhetek ahhoz hogy akárkit is csúnyának nevezzek! Nem mindenkinek vonzó ugyan az, ennyi, és ez érthető is.... másfelől társat azok keresnek neten akiknek vagy nincs önbizalmuk, és ez sok nővel férfivel van így, akkor is ha a kinézetükkel semmi probléma sem lenne.... Aztán vannak olyanok is akik személyesen is ismerkednek, meg interneten is, nincs abban semmi!

2013. febr. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!