Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most tényleg 'mindenki' akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tényleg 'mindenki' akar valamit attól akinek a szemébe néz?

Figyelt kérdés

Nem tudom de kajak furán jött le,hogy itt a szemezésről olvasok,és én esküszöm mindenkinek keresem a tekintetét,van aki szemébe többször vissza nézek,mert pl: szép a szeme,vagy csak úgy,vagy mert fel sem tűnik,de most akkor ennyiből mindenki 'tetszik'.

Itt írták,és olvastam,hogy nagyon nem jó minden pasival szemezni, mert hátha leszólít.

Hát de persze, az az 4-5mp összenézés,majd csak is az lenne:D.

Jó én is furának tartom,ha valakire ránézek,és keresi a szemkontaktust,de nem hinném,hogy annak csak a szerelem/tetszés lehet az oka.


Ez a feltételezés,elég pazar de nem?

Akkor nekem az utcán/buszon/mindenhol/mindenkor/minden ember tetszik:'D


2013. febr. 14. 19:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nekem is fura ez a dolog, főleg, mert szemezésből soha nem lett semmi. Eddig ha valaki elkérte a telefonszámomat az mindig spontán jött, dumáltunk és aztán.
2013. febr. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
De most én azt sem értem, hogy ha valaki egy picit hosszabb ideig a szemedbe néz, nem kapja el rögtön a fejét, az most jót jelent?
2013. febr. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

:D Sőőt,mikor én pl: elmosolyodok elpirulva, az azért van, mert zavarba jöttem,hogy ha nem láttam, csak később vettem észre hogy néztek,és összetalálkozott a tekintetünk,és akkor jövök rá,hogy jézusom mióta néz? Na meg a zavartól(itt sem a tetszéstől,csak a sima zavartól,hogy néznek) legszívesebben elröhögném magam,így beleharapok a számba,és pirosan mosolygok:D.

Csak mert zavarba jöttem,hogy néztek,és érzem,hogy most is néz..:D Semmi köze a szerelemhez,vagy csak nálam..

2013. febr. 14. 19:56
 4/18 A kérdező kommentje:

Második: Nekem most nem rég volt ilyen morbid sztorim,hogy a srác a barátnője mellett ült,ott voltam és még szerencse,hogy a nyaka nem tekeredett ki, erre persze a lány is rám nézett,hogy gondolom kit néz,mert a vak is látta,hogy valakit nagyon néz:D. Az egészben a vicc,hogy ott a barátnője, adja már meg neki a tiszteletet...


Én addig szoktam tartani, amíg a másik nem kapja el, vagy pedig ha már szinte 'fáj',hogy néznek (mert nem készül abbahagyni),akkor én nézek el, de csak olyan sehogy, csak olyan emberi tulajdonság szerint.

2013. febr. 14. 19:58
 5/18 anonim ***** válasza:
Én amúgy tudok olyan gyilkos tekintettel nézni, hogy szinte átszúrom az embert nem szimpi. Pedig első ránézésre ki sem lehetne nézni belőlem. :)
2013. febr. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
De akkor jót jelent tulajdonképpen? Mert nekem olyan volt, hogy véletlenül ránéztem egy fiúra és az is rám,de nem kapta el rögtön a tekintetét, hanem én fordultam el. De nézhetett azért is, hogy hú de csúnya nő vagy valami. :D
2013. febr. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Harmadik: Én meg mindig csak nézek valahogy:D Van,hogy csak 'de finom a kakóscsiga' tekintettel:D. Úristen:D.


Negyedik: Igen ez lehetséges jó,vagy lehetséges kíváncsiság, ha nem pont a szemedbe néz lehet más is, én pl: ha valakinek fültágítója van, azt megszoktam vizsgálni, illetve piercinget,és ilyeneket is,színes hajat,és az érdekes nekem.

Ha szemedbe néz,igen,de nekem ez nem mindig azt jelenti:D

2013. febr. 14. 20:06
 8/18 anonim ***** válasza:
Nálam csak egy baj van. Olyan mindig a szemem mintha könnyes lenne, pedig nem az. :) Lehet azt hiszik ha ránézek valakire, hogy sajnáltatni akarom magam. :)
2013. febr. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
: D Utolsó: Az sem jó bizony.:D. Nekem meg olyan fura lehet,mert nem mosolygok senkire,bár azzal tévesztenék meg igazán sok mindenkit.:)
2013. febr. 14. 22:13
 10/18 anonim ***** válasza:
Igen, akar. Leginkább figyelmet.
2013. febr. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!