Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most tényleg 'mindenki' akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tényleg 'mindenki' akar valamit attól akinek a szemébe néz?

Figyelt kérdés

Nem tudom de kajak furán jött le,hogy itt a szemezésről olvasok,és én esküszöm mindenkinek keresem a tekintetét,van aki szemébe többször vissza nézek,mert pl: szép a szeme,vagy csak úgy,vagy mert fel sem tűnik,de most akkor ennyiből mindenki 'tetszik'.

Itt írták,és olvastam,hogy nagyon nem jó minden pasival szemezni, mert hátha leszólít.

Hát de persze, az az 4-5mp összenézés,majd csak is az lenne:D.

Jó én is furának tartom,ha valakire ránézek,és keresi a szemkontaktust,de nem hinném,hogy annak csak a szerelem/tetszés lehet az oka.


Ez a feltételezés,elég pazar de nem?

Akkor nekem az utcán/buszon/mindenhol/mindenkor/minden ember tetszik:'D


2013. febr. 14. 19:48
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
En mindig zavarba jovok,ha eszreveszem,hogy egy fiu nez,de neha szoktam allni a tekintetet,foleg akkor,ha bejon :)
2013. febr. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Engem szerintem azért nem szeretnek a fiúk, mert tudok olyan szúrós tekintettel nézni, hogy rendesen átszúrom őket. :)
2013. febr. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

:D Hmm figyelmet,valóban van benne valami,ha figyelnek rám/észre vesznek,az jobban esik,mintha elmennek mellettem, de nem hinném,hogy ennek a lelki érzelmekhez köze lenne:D.


Igen ha valaki tetszik,az más:D. De mondjuk van olyan akit én azért nézek mert érdekes,hogy néz,és 'vissza nézem':D. Jópofa vagyok,dehát,Ő néz.:D.


Itt nem pont csak fiúkról van szó,bár róluk is,általában én mindenkivel alakítok ki 1-1 pillanatra szemkontaktust.:D


Igen egyébként én is rettentő zavarba jövök,ha már sok ideje néznek,és nem akarok viszonozni:D.

De akkor elkezdek nevetni,ez meg mulatságos:D:D

2013. febr. 16. 23:26
 14/18 anonim ***** válasza:
Nekem pont az ellenkező a problémám, alapvetően mindig gyilkos tekintettel és utálattal az arcomon szemlélem a világot, és a legkedvesebb tekintetem és mosolyom is inkább egy pszichopatára emlékeztet, így ha valakire tényleg kedvesen akarok mosolyogni, na az inkább megijed, mintsem kedvét leli abban, hogy engem nézeget... :D
2013. febr. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
pszihopatára:D Az én tekintetem meg pszocihopatás :D
2013. febr. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Utolsó-utolsóelőtti: Aztaa ilyen tekintettel még nem találkoztam:D.

Mondjuk rám akkor is rám néznek, ha reggeli morcos arcot vágok,de akkor is ha mosolygok pl: mert valamit mondott barátnőm ami vicces:D (nem sminkelek viszont iskolában soha):D:)

2013. febr. 17. 15:09
 17/18 anonim ***** válasza:
Nekem a vérembe van ez, a vénámban a pszihopatás tekintet:D De tudok kedvesen is nézni, de ha valaki nem szimpi és néz engem, akkor tudok úgy nézni, hogy egy pillanat alatt elkapja a tekintetét:D Gonosz vagyok! :D
2013. febr. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

:D Rám még így nem néztek, általában akkor kapom el a fejem,ha valakin épp nevetni készülök.

Észre ne vegye vagy valami

2013. márc. 12. 22:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!